Filtry
Cena
 • od
  do

Ogród

Narzędzia do ogrodu

Właściwie dobrane są w stanie znacznie uprzyjemnić, a nawet usprawnić wszelkiego rodzaju prace. Dostępne w asortymencie naszego sklepu narzędzia ogrodowe to starannie zaprojektowane produkty przeznaczone do prac na świeżym powietrzu. Oferujemy zarówno narzędzia ogrodowe ręczne, wielofunkcyjne oraz akcesoria, jak i różnego rodzaju zestawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i zachęcamy do składania zamówień.

FAQ - często zadawane pytania o narzędzia ogrodowe na stronie City Tools:

 • Jakie produkty ogrodowe oferuje sklep internetowy CityTools.pl?
  W sklepie internetowym CityTools.pl oferujemy szeroki wybór produktów ogrodowych, w tym m.in. myjki ciśnieniowe, taczki, kosiarki, pilarki, dmuchawy, nożyce, pilarki oraz różnego rodzaju akcesoria.
 • Czy w sklepie CityTools.pl dostępne są zestawy narzędzi ogrodowych?
  Tak, w naszym sklepie internetowym oferujemy praktyczne zestawy narzędzi ogrodowych, które umożliwiają kompleksowe wykonanie różnego rodzaju prac na zewnątrz.
 • Jakie narzędzia ogrodowe ręczne oferuje sklep CityTools.pl?
  W sklepie internetowym CityTools.pl znajduje się szeroka gama narzędzi ogrodowych ręcznych, dzięki którym można kompleksowo zadbać o tereny zielone. Posiadamy cały szereg artykułów i akcesoriów o zróżnicowanych parametrach technicznych oraz szerokim zastosowaniu.
 • Czy w sklepie CityTools.pl dostępne są narzędzia wielofunkcyjne do ogrodu?
  Tak, w naszym sklepie internetowym oferujemy niezawodne narzędzia wielofunkcyjne do ogrodu, które z powodzeniem mogą być używane do różnorodnych prac na tarasie, balkonie czy terenach zielonych.
 • Jakie akcesoria ogrodowe oferuje sklep CityTools.pl?
  W sklepie internetowym CityTools.pl oferujemy wysokiej jakości akcesoria ogrodowe, takie jak m.in. kołki do mocowania przewodu, noże tnące, klucze bezpieczeństwa do kosiarki, prowadnice w wielu wymiarach, żyłki czy łańcuchy.
 • Czy narzędzia ogrodowe oferowane przez sklep CityTools.pl są łatwe w użyciu?
  Tak, nasze narzędzia ogrodowe są łatwe w użyciu i zostały starannie zaprojektowane z myślą o potrzebach i oczekiwaniach dzisiejszych użytkowników - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.
 • Czy sklep CityTools.pl oferuje produkty znanych producentów?
  Tak, w naszym sklepie internetowym oferujemy produkty znanych i cenionych w branży producentów, które dostępne są w wielu wariantach.

Ogrodowe narzędzia - sklep CityTools.pl

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama produktów. Oferujemy m.in. myjki ciśnieniowe, taczki, kosiarki, pilarki, dmuchawy, a także nożyce, pilarki oraz różnego rodzaju akcesoria. Zależnie od rodzaju produktu, pomagają zadbać o ład i porządek na zewnątrz oraz kondycję roślin. Sprawdzają się do przygotowywania gleby, pielęgnacji roślinności oraz wszelakich prac na zewnątrz.

Dzięki temu każdy zainteresowany może dobrać odpowiednie akcesoria czy urządzenia dopasowane do własnych potrzeb. Ponadto, sklep internetowy oferuje sprzęt przeznaczony zarówno do podstawowych, jak i bardziej zaawansowanych prac. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

 

Praktyczny zestaw narzędzi ogrodowych- Twój pomocnik podczas prac na zewnątrz

Oferowane przez nas zestawy umożliwiają kompleksowe wykonanie różnego rodzaju prac. Ponadto, wszelkie zestawy dostępne w asortymencie naszego sklepu zostały starannie zaprojektowane oraz dobrane z myślą o potrzebach i oczekiwaniach dzisiejszych użytkowników - zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Zawarte w zestawach akcesoria i inne produkty znacząco poprawiają komfort pracy.

 

Narzędzia ogrodowe ręczne

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroka gama produktów, dzięki którym kompleksowo zadbasz o tereny zielone. Posiadamy cały szereg artykułów i akcesoriów o zróżnicowanych parametrach technicznych oraz szerokim zastosowaniu. Najczęściej narzędzia ręczne do ogrodu używane są, gdy wymagana jest maksymalna precyzja. Z nimi szybko i sprawnie wykonasz różnego rodzaju czynności porządkowe, zadbasz o pielęgnację roślin oraz estetyczny wygląd wybranej powierzchni.

 

Niezawodne narzędzia wielofunkcyjne do ogrodu

Stworzone z myślą o użytkownikach ceniących praktyczne rozwiązania, produkty wielofunkcyjne dostępne w naszym sklepie wyróżnia szerokie zastosowanie. Z uwagi na wielofunkcyjny charakter, te urządzenia i akcesoria z powodzeniem używane mogą być do różnorodnych prac na tarasie, balkonie czy terenach zielonych. Nasze wielofunkcyjne propozycje zdecydowanie przyspieszają i ułatwiają czynności wykonywane wokół domu - przekonaj się sam!

 

Wysokiej jakości akcesoria ogrodowe

Wszystkim zainteresowanym oferujemy produkty znanych i cenionych w branży producentów, które dostępne są w wielu wariantach. Nasze akcesoria to m.in. kołki do mocowania przewodu, noże tnące czy klucze bezpieczeństwa do kosiarki. Każdy z nich wyróżnia staranne wykonanie oraz duża funkcjonalność. Wszyscy zainteresowani znajdą u nas również prowadnice w wielu wymiarach, a także żyłki czy łańcuchy. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium