Filtry
Cena
 • od
  do

Artykuły BHP

Adapter USB M18 PSHJ2 Milwaukee

Adapter USB M18 PSHJ2 Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 226,92 zł
szt.
zobacz więcej

Odzież i Artykuły BHP

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego staramy się dostarczać rozwiązania, dzięki którym przebywanie w miejscu pracy, jak i wykonywanie czynności związanych ze sprawowana funkcją, nie będą stanowić zagrożenia dla zdrowia lub życia. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy wybór odzieży ochronnej BHP, kamizelek odblaskowych, a także środków ochrony osobistej. Artykuły z tej kategorii pozwolą zapewnić ekipie bezpieczeństwo, jakiego potrzebują w trakcie swojej zmiany.

FAQ - często zadawane pytania o artykuły BHP na stronie City Tools:

 • Jakie produkty są oferowane w kategorii Odzież i Artykuły BHP na stronie CityTools.pl?
  Oferujemy szeroki wybór odzieży ochronnej BHP, kamizelek odblaskowych oraz środków ochrony osobistej, takich jak rękawice, okulary czy maseczki.
 • Dlaczego warto korzystać z odzieży i artykułów BHP oferowanych przez CityTools.pl?
  Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się dostarczać rozwiązania, dzięki którym przebywanie w miejscu pracy, jak i wykonywanie czynności związanych ze sprawowana funkcją, nie będą stanowić zagrożenia dla zdrowia lub życia. Nasze produkty są wysokiej jakości, zapewniają odpowiednią ochronę oraz komfort noszenia.
 • Dla kogo przeznaczone są kamizelki odblaskowe oferowane na stronie CityTools.pl?
  Kamizelki odblaskowe są niezbędne w niektórych miejscach pracy, zgodnie z wymogami BHP i przepisami prawnymi. Ostrzegawcze elementy takiej odzieży widoczne są z daleka i umożliwiają dostrzeżenie pracownika nawet po zmroku z odległości kilkuset metrów. Kamizelki odblaskowe muszą nosić obowiązkowo drogowcy czy osoby prowadzące działania na kolei. Odzież ochronną BHP tego typu spotkamy także na wielu budowach czy wśród zawodowych kierowców, ale i w wielu zakładach przemysłowych, w których obowiązuje system pracy zmianowej, w tym w godzinach nocnych.
 • Co znajdę w ofercie artykułów BHP na stronie CityTools.pl?
  Oferujemy całą gamę innych artykułów zaliczanych do środków ochrony osobistej, takich jak profesjonalne rękawice, google i okulary chroniące oczy oraz maseczki. Produkty te są od renomowanych producentów i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
 • Jakie materiały są wykorzystywane w odzieży BHP oferowanej przez CityTools.pl?
  Odzież BHP oferowana przez nas powstaje z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfort noszenia i odpowiednią ochronę. W ofercie znajdują się m.in. praktyczne podgrzewane kurtki, kamizelki i bluzy, ochronne ogrodniczki czy wygodne koszulki.

Kamizelki odblaskowe, odzież i artykuły BHP

 

Rocznie w Polsce dochodzi do około 500 wypadków w miejscu pracy. Na szczęście daleko nam do rekordzistów z Portugalii, u których rocznie dochodzi średnio do 2848 wypadków, co nie oznacza, że problem u nas nie istnieje. Jak wynika ze statystyk, najwięcej obrażeń spowodowanych jest przez samych pracowników – w tym kontekście bardzo istotne wydaje się właściwe przeszkolenie BHP kadry oraz profesjonalne wyposażenie stanowisk pracy, jak i samych zatrudnionych. Proponowana przez nas odzież robocza ochronna, jak i liczne artykuły BHP mogą okazać się w tym bardzo pomocne.

 

W wielu zakładach przemysłowych oraz na wielu stanowiskach istnieje ryzyko wypadku lub uszczerbku na zdrowiu. Odpowiednio dobrana odzież BHP to zaś jeden ze sposobów minimalizowania takiego ryzyka i zapewnienia załodze poczucia bezpieczeństwa. W naszym sklepie online znajdziecie m.in. doskonałej jakości ubrania marki Milwuakee, która opracowała technologie chroniące pracowników przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zimnem czy wilgocią. Odzież BHP, którą polecamy, to między innymi praktyczne podgrzewane kurtki, kamizelki i bluzy, ochronne ogrodniczki czy wygodne koszulki. Poszczególne ubrania sprawdzą się nawet w ekstremalnie niesprzyjających warunkach. Odzież BHP z naszego sklepu powstaje z wysokiej jakości materiałów, zapewniających komfort noszenia i odpowiednią ochronę.

 

 

Kamizelki odblaskowe – dla kogo?

 

W niektórych miejscach pracy, zgodnie z wymogami BHP i w świetle obowiązujących przepisów prawnych, niezbędne jest także noszenie kamizelek odblaskowych. Ostrzegawcze elementy takiej odzieży widoczne są z daleka i umożliwiają dostrzeżenie pracownika nawet po zmroku z odległości kilkuset metrów. Kamizelki odblaskowe muszą nosić obowiązkowo drogowcy czy osoby prowadzące działania na kolei. Odzież ochronną BHP tego typu spotkamy także na wielu budowach czy wśród zawodowych kierowców, ale i w wielu zakładach przemysłowych, w których obowiązuje system pracy zmianowej, w tym w godzinach nocnych.

 

Artykuły BHP: google, rękawice, maseczki

 

Oprócz odzieży BHP oraz odblaskowych kamizelek, proponujemy całą gamę innych artykułów zaliczanych do środków ochrony osobistej. Są to między innymi profesjonalne rękawice, chroniące dłonie przed skaleczeniem, poparzeniem czy niskimi temperaturami. Proponujemy artykuły różniące się przeznaczeniem oraz materiałem, z którego są wykonane. Rękawice robocze można u nas zamawiać w specjalnej wzmocnionej wersji, w wariancie skórzanym czy ze unikalnych i starannie opracowanych syntetycznych tkanin. Artykuły BHP z naszego sklepu online to także google i okulary chroniące oczy do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz.

 

Każdy z produktów z naszego sklepu może być używany przez majsterkowiczów-amatorów, jak profesjonalistów, których fach wymaga powzięcia dodatkowych środków ostrożności. Artykuły BHP, które prezentujemy w tym dziale, to produkty od renomowanych producentów, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Przede wszystkim jednak są to produkty, które zwiększają poczucie bezpieczeństwa i pozwalają poczuć się pewniej, zarówno w zaciszu własnego przydomowego warsztatu, jak i w zakładzie pracy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z odzieżą oraz artykułami ochrony osobistej. Jeśli uznacie, że informacje na naszej stronie nie są wystarczające do podjęcia decyzji o zakupie, skontaktujcie się z nami. Chętnie opowiemy Wam więcej o poszczególnych kamizelkach, kurtkach czy rękawicach i pomożemy w wyborze ubrań i akcesoriów BHP.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium