Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Spełnienie wymagań dotyczących jakości oraz bezpieczeństwa wybieranych przez profesjonalistów narzędzi jest niezwykle ważne. Proponowane w tej zakładce naszego sklepu internetowego akcesoria posiadają certyfikat VDE – oznacza to, że pomyślnie przeszły badania, biorące pod uwagę ich wytrzymałość ogniową, odporność na nacisk i wiele innych, kluczowych dla fachowców aspektów. Dzięki temu, wybierając wkrętaki VDE 1000 V mają Państwo pewność, że spełnią one wszystkie oczekiwania pod względem jakości oraz bezpieczeństwa. Wśród propozycji znalazły się narzędzia krzyżowe i płaskie oraz gotowe zestawy od cenionej przez wielu fachowców marki Milwaukee – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Wkrętaki krzyżowe VDE 1000 V

To najczęściej stosowany rodzaj narzędzi ręcznych we wszelkiego rodzaju warsztatach. Wkrętaki krzyżowe VDE z normą do 1000 V to proponowane przez nas akcesoria, które mogą pracować z napięciem elektrycznym do 1000 V – dostępne są pośród nich zarówno modele PH, jak i PZ o różnych wymiarach, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach.

  • krzyżowe wkrętaki Philips (PH) 1000 V — wśród propozycji, dostępnych w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo modele w wersji slim o wymiarach 1 × 80 mm lub 2 × 100 mm. Narzędzia posiadają spłaszczoną z trzech stron rękojeść, co pozwala na przyłożenie większej siły podczas pracy. Dodatkowo końcówki zostały poddane obróbce CNC, zapewniając lepszą precyzję.
  • krzyżowe wkrętaki Pozidriv (PZ) 1000 V – proponujemy pośród nich modele slim ze specjalną powłoką na końcówce, która skutecznie zwiększa przyczepność i zapobiega korozji. Smukła rękojeść narzędzia pozwala na bardziej precyzyjne prace elektryczne nawet w trudno dostępnych miejscach. Pośród modeli krzyżowych PZ VDE proponujemy dwa wymiary: 1 × 80 mm oraz 2 × 100 mm.

Niezależnie od wyboru, decydując się na ten rodzaj ręcznych narzędzi, mogą mieć Państwo pewność co do ich bezpieczeństwa. Zostały one bowiem poddane testom VDE przy napięciu 10 kV, zyskując certyfikat do 1000 V. Ale to nie wszystkie narzędzia, jakie znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie.

Wkrętaki płaskie VDE 1000 V

Wśród tych modeli narzędzi dostępny jest wkrętak w wersji slim o wymiarach 1 × 5,5 × 125 mm, który został stworzony z najwyższej jakości stali molibdenowo-wadanowej, gwarantującej dużą elastyczność oraz żywotność. Podobnie jak w modelach krzyżowych, także końcówki płaskich narzędzi VDE 1000 V zostały poddane obróbce CNC oraz wyposażone w specjalną powłokę, zwiększając przyczepność, zapewniając doskonałą precyzję oraz chroniąc przed korozją. Dzięki 2-kompozytowej rękojeści z miękkim uchwytem pozwala na przyłożenie większej siły i zapewnia najwyższy komfort pracy w nawet trudno dostępnych miejscach.

Zestawy wkrętaków VDE 1000 V

Poza pojedynczymi modelami wkrętaków z certyfikatem VDE, jakie mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego, proponujemy także gotowe zestawy narzędzi przystosowanych do bezpiecznej i komfortowej pracy przy napięciu do 1000 V. W zestawie znajdą Państwo izolowane wkrętaki ze smukłym grotem, który pozwala na precyzyjną pracę. Uchwyt Tri-Lobe to spłaszczona z trzech stron rękojeść zapewniająca wygodny chwyt i możliwość przyłożenia większej siły. Dostępny w naszej ofercie zestaw od Milwaukee zawiera najbardziej popularne modele narzędzi ręcznych w wersji krzyżowej lub płaskiej, niezbędnych w każdym serwisie oraz warsztacie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych akcesoriów z certyfikatem VDE, które z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium