Filtry
Cena
  • od
    do

Przeprowadzanie prac elektroinstalacyjnych wymaga zastosowania narzędzi specjalnie w tym celu przeznaczonych. By mogły one jednak trafić na rynek, w pierwszej kolejności muszą być poddane szczegółowym testom, które stwierdzą bezpieczeństwo ich użytkowania podczas wykonywania prac pod napięciem. Przeprowadzaniem testów zajmuje się niemiecki instytut kontroli Verband der Elektrotechnik, którego skrócona nazwa to VDE. Z tego też względu wszystkie narzędzia stosowane w pracy z prądem powinny zostać oznaczone powyższym skrótowcem. Właśnie w tym miejscu znajdziesz w pełni izolowane szczypce VDE, które spełniają powyższe normy bezpieczeństwa.

Szczypce VDE

Szczypce VDE przeznaczone do prac niskonapięciowych do 1000 V

Znajdujące się w naszym asortymencie akcesoria mogą być wykorzystywane przez elektryków, pracowników budowlanych, konserwatorów czy też elektrotechników. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich również w warunkach domowych lub warsztatowych. Prezentowane szczypce zapewniają uchwyt izolowany do napięcia 1000 V. Nasze narzędzia mają oznaczenie VDE-GS, co oznacza, że zostały przetestowane pod względem termicznym, mechanicznym, a także elektrycznym.

Rożne rodzaje szczypiec VDE

W zależności od Twoich potrzeb w naszym asortymencie znalazły się różne warianty szczypiec VDE. Możesz więc wybierać pomiędzy modelami uniwersalnymi, bocznymi, a także kilkoma innymi rodzajami. Narzędzia w pracy elektryków musi spełniać szereg funkcji, dlatego też oprócz standardowego zastosowania, czyli chwytania i przytrzymywania przewodów, można za ich pomocą chwytać i zaginać także elementy o okrągłym i regularnym kształcie. Prezentowane szczypce ponadto zostały wyposażone w ostre krawędzie, które mogą służyć do przecinania kabli, a także do gratowania i poszerzania otworów.

To jednak nie wszystko, gdyż za pomocą tych poręcznych, wielofunkcyjnych akcesoriów będziesz w stanie pozbyć się izolacji z przewodów o różnej średnicy czy też zagniatać tulejki kablowe. Jedno narzędzie, wiele możliwości - czego oczekiwać więcej? Wybierz produkt z naszej oferty i ciesz się komfortem użytkowania już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium