Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Poziomice odlewane

Właściwe wyznaczanie pomiarów na płaszczyźnie ściany czy podłogi jest niezbędne dla wykonania wielu prac remontowo-budowlanych. W takich momentach z pomocą przychodzą aluminiowe poziomice odlewane firmy Milwaukee. Zalet związanych z wyborem właśnie takiego, a nie innego rozwiązania, jest co najmniej kilka. Zacznijmy o tych najważniejszych!

Narzędzia budowlane Milwaukee - dobra jakość w korzystnej cenie

Aluminiowa poziomica odlewana Milwaukee wykonana jest z lekkiego tworzywa, które znajdzie zastosowanie w każdych, nawet niesprzyjających warunkach. Pomiary wykonywane przy jej użyciu są dokładne i czytelne, a samo korzystanie z narzędzia należy do wygodnych, a przy tym nietrudnych czynności.

Wartą uwagi zaletą jest jednak przede wszystkim trwałość narzędzia. Aluminium, z którego odlano poziomicę Milwaukee, nie uszkodzi ani nagła zmiana temperatury, ani zderzenie z płytkami. Materiał oprze się również silnym uderzeniom kielni podczas montażu okładziny. Z tego względu narzędzie powinno przypaść do gustu tym, którzy na co dzień pracują w branży budowlanej, szczególnie zaś wykończeniowej.

Nie tylko sama poziomica Milwaukee z aluminium jest wzmocniona – producent zadbał o to, aby trwałymi elementami okazały się również libelle, w których umieszczono ciecz z pęcherzykami powietrza do prawidłowego wyznaczenia płaszczyzny ścian oraz podłóg. Wykonane zostały z akrylu i wzmocnione, głównie przez niekorzystnym działaniem promieni UV. To dodatkowa pewność, że libelle w aluminiowym odlewie zawsze będą wskazywać jak najdokładniejszy wynik.

Odlewane poziomice Milwaukee - niezbędne każdemu fachowcowi

Producent zadbał o to, aby aluminiowe poziomice odlewane służyły nie tylko do prawidłowego wyznaczania płaszczyzny, ale także wykonywania innych, równie zaawansowanych czynności. Jak możemy zauważyć, różnią się one wyglądem od innych narzędzi tego typu dostępnych w naszej ofercie. Z jednej strony mają kilka większych bądź mniejszych dziurek. Powstały po to, aby ułatwić wykonywanie otworów dla wierteł 5-12 mm. Dzięki nim można w łatwy sposób wymierzyć średnicę otworów, a następnie wykonać odwiert zgodnie z zapotrzebowaniem.

Po drugiej stronie narzędzia umieszczono jeszcze jeden otwór. Służy wygodnemu przechowywaniu poziomicy z odlewu aluminiowego, na przykład na wieszaku w garażu czy warsztacie. Dzięki temu pozostaje zawsze pod ręką, a jednocześnie pozwala na oszczędność miejsca.

Wspominaliśmy już o dokładności pomiarów na płaszczyźnie - i nie pozostajemy tu gołosłowni. Milwaukee to firma, która w szczególny sposób dba o jakość proponowanych przez siebie rozwiązań. Dlatego aluminiowa odlewana poziomica zyskała potwierdzenie dokładności pomiaru nadawane przez niezależny instytut z Niemiec. Certyfikat VPA gwarantuje wysoką precyzję uzyskanych wyników z dokładnością do 0.5 mm/m.

Wszystko, czego potrzebuje fachowiec – CityTools

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy dostęp do najlepszej jakości narzędzi firmy Milwaukee dla fachowców i nie tylko. Jeśli na co dzień nie pracujesz w branży budowlanej, ale chcesz mieć pod ręką wszystko, co niezbędne do przeprowadzenia małego remontu czy wykonania drobnych napraw, to aluminiowe poziomice odlewane Milwaukee sprawdzą się w tym przypadku znakomicie. Jedyne, co należy zrobić, do zapoznać się ze specyfikacją każdego produktu.

Zachęcamy do śledzenia oferty – regularnie uzupełniamy asortyment o nowe narzędzia, elektronarzędzia oraz akcesoria, które przydają się w codziennej pracy każdego fachowca i majsterkowicza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium