Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Niewielkie, ale bardzo praktyczne poziomice MINIBOX firmy Milwaukee przydadzą się każdemu, kto ima się różnych zajęć związanych z branżą budowlaną. To właśnie dzięki takim narzędziom można w prosty i wygodny sposób określić pion lub poziom na płaszczyźnie, upewniając się w ten sposób, że takie czynności, jak wieszanie obrazów, klejenie tapety czy kładzenie płytek wykonujemy zgodnie z założeniem.

Poziomice Milwaukee MINIBOX

Co jeszcze przemawia za wyborem takiego rozwiązania? Jak nietrudno zauważyć, poziomica MINIBOX Milwaukee ma niewielkie wymiary – na tyle, że z powodzeniem zmieści się w każdej szufladzie, torbie roboczej czy kieszeni. Dzięki aluminiowej konstrukcji można przypiąć go nawet do paska spodni. Została opracowana w ten sposób nie bez przyczyny. Producent chciał w ten sposób oddać w ręce fachowców narzędzie kompaktowe, bezproblemowe w przechowywaniu oraz obsłudze, niedrogie, a przy tym w pełni profesjonalne.

To świetny wybór dla fachowców, którzy na co dzień realizują zlecenia na prace remontowe lub wykończeniowe. Ze względu na uniwersalny charakter poziomice MINIBOX Milwaukee znajdą zastosowanie również w przydomowych garażach. Powieszenie zdjęć na ścianie czy wyznaczenie płaszczyzny dla półki na książki nie sprawi żadnego problemu, jeśli będziemy mieć to niewielkie narzędzie pod ręką.

MINIBOX Milwaukee – poziomice na każdą kieszeń

To, że poziomica należy do lekkich i niewielkich nie oznacza wcale, że jest mniej precyzyjna niż jej większe odpowiedniki. Wręcz przeciwnie. Model MINIBOX Milwaukee został opracowany w taki sposób, aby wyznaczać dokładne pomiary z dokładnością 0.029 stopni (0.5 mm/m). Potwierdza to zresztą specjalny certyfikat VPA, który wydawany jest przez niezależny niemiecki instytut. Dzięki temu możemy mieć pewność, że po przyłożeniu do płaszczyzny ściany czy podłogi narzędzie wskaże nam możliwie jak najdokładniejszy wynik.

Na precyzję pomiarów wpływa również metoda sprawdzania pionu oraz poziomu płaszczyzny przy użyciu MINIBOX Milwaukee. W skład narzędzia wchodzi charakterystyczna, jasnozielona ampułka wypełniona specjalnym płynem wraz z pęcherzykiem powietrza – czyli libella. Jeśli pęcherzyk ten mieści się w wyznaczonych ramach, to możemy być pewni wyniku. Jeśli pojawią się jakiekolwiek odchylenia od normy – jest to informacja, że płaszczyzna została wyznaczona nieprawidłowo i konieczne jest przeprowadzenie poprawek.

Wiemy już, że MINIBOX Milwaukee to narzędzie dokładne i kompaktowe. A co z trwałością? I w tej kwestii producent wykazał się świetną znajomością potrzeb współczesnego klienta. Poziomica wykonana została z lekkiego, odpornego na uszkodzenia aluminium. Jej boki zabezpieczono dodatkowo grubszymi końcówkami, które chronią narzędzie w razie upuszczenia. Libella MINIBOX wykonana została natomiast z akrylu – tworzywa, które dobrze znosi nadmierne oddziaływanie czynników atmosferycznych, w tym promieni UV. Wszystko to składa się na dobrej jakości produkt, który warto mieć w swoim warsztacie lub garażu.

Wygodna praca fachowca – postaw na poziomice Milwaukee

MINIBOX to łatwe w użyciu, trwałe, praktyczne i niedrogie narzędzie, które powinno znaleźć się w wyposażeniu każdego specjalisty od remontów. Na tym jednak nie koniec. Klientów zainteresowanych zakupem innych, równie przydatnych akcesoriów, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Proponujemy dobrej jakości narzędzia, elektronarzędzia oraz artykuły pomocnicze nie tylko marki Milwaukee, ale także innych, równie znanych firm. Zachęcamy do regularnego sprawdzania asortymentu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium