Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Czym poziomice do betonu Redstick od Milwaukee różnią się od innych narzędzi tego typu? Warto zwrócić uwagę, że zostały zaprojektowane z myślą o pracy w trudnych warunkach i w konkretnym celu. Służą do określania płaszczyzny betonu, którego poziom czy pion należy ustalić krótko po ułożeniu, a zatem zanim materiał zdąży się związać i zastygnąć. W związku z tym narzędzie musi mieć odpowiedni kształt i spełniać niego inne wymogi jakości niż klasyczne urządzenia pomiarowe.

Poziomice do betonu Milwaukee Redstick

Nie bez przyczyny poziomicę Redstick nazywa się listwą czy łatą murarską: jest znacznie dłuższa i wykończona specjalną krawędzią przeznaczoną do wyrównywania betonu. Starannie opracowana obudowa dodatkowo chroni produkt przed uszkodzeniem. Zabrudzenia łatwo natomiast usunąć w standardowy sposób - a zatem bez konieczności sięgania po profesjonalne preparaty myjące. W kilka chwil po wykonaniu niezbędnych prac poziomica listwa jest gotowa do ponownego użycia.

Poziomice do betonu Redstick – wybierz najlepsze!

Poziomica do betonu Redstick została zaprojektowana w taki sposób, aby praca w nawet trudnych warunkach była przy jej użyciu możliwa. Listwa spełnia wysokie wymogi jakości. Została stworzona dla specjalistów, którzy oczekują od narzędzi ręcznych tego, że będą wygodne w użyciu, kompaktowe, poręczne oraz trwałe. Nie bez przyczyny więc tak chętnie sięgają po nią fachowcy.

Producent zadbał o to, by było to narzędzie, które w prosty i szybki sposób pozwoli uzyskać czytelny wynik pomiarów na różnego typu płaszczyznach. Zastosowana w poziomicy do betonu Redstick technologia libellowa SHARPSITE™ gwarantuje zawsze precyzyjny odczyt, na podstawie którego można prowadzić dalsze prace budowlane) odczyt pochylenia listwy może wynieść maksymalnie 1-2%). Specjalny uchwyt czyni narzędzie niezwykle poręcznym i trwałym. Nic nie stanie na przeszkodzie prawidłowego położenia posadzki, płytek czy kostki brukowej.

W jednej listwie z serii Redstick zamknięto zalety klasycznej poziomicy oraz łaty murarskiej. Zainteresowani zakupem powinni być fachowcy działający na co dzień w branży budowlanej – przede wszystkim glazurnicy, płytkarze czy brukarze. Listwa z powodzeniem znajdzie zastosowanie także w przydomowym garażu. Każdy, kto musi od czasu do czasu przeprowadzić remont lub w wolnym czasie realizuje prace wykończeniowe, powinien zadbać o to, aby narzędzia tego typu zawsze były pod ręką.

Listwy do betonu Redstick od Milwaukee - jakość to podstawa

Podczas wyboru odpowiedniego rozwiązania warto zwrócić uwagę na rozmiar poziomicy. Wielkość listwy będzie wpływać na skuteczność odcinania i wyrównywania betonu. Obecnie w sprzedaży dostępne są egzemplarze Redstick o długości 60 cm, 120 cm i 180 cm. Każdy z nich powstał z wysokiej jakości tworzyw, które znakomicie nadają się do pracy przy wyrównywaniu betonu. Odporne na uszkodzenia, lekkie i poręcznie listwy Redstick przydadzą się w codziennej pracy każdego fachowca. Zachęcamy przy tym do zapoznania się ze specyfikacją każdego z produktów, aby dopasować rozwiązanie idealne odpowiadające aktualnym potrzebom.

Zachęcamy do regularnego śledzenia naszej oferty. Dbamy o to, aby w naszym asortymencie nigdy nie zabrakło tak niezbędnych artykułów, jak nowoczesne narzędzia ręcznie, elektronarzędzia, artykuły BHP oraz akcesoria pomocnicze. Klientów, który nie wiedzą, jaki produkt wybrać, aby ten spełnił ich potrzeby, zachęcamy do skorzystania z naszego fachowego wsparcia. Doradzamy i wyjaśniamy działanie narzędzi, podpowiadając przy tym, w jakich pracach okażą się najskuteczniejsze. Zachęcamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium