Filtry
Cena
  • od
    do

Podstawą oferty naszego sklepu internetowego CityTools są elektronarzędzia przeznaczone dla ekip remontowych czy firm budowlanych. Mamy także szereg akcesoriów, które mogą wykorzystywać użytkownicy prywatni, architekci czy studenci kierunków związanych z budownictwem oraz architekturą. Do tych produktów należą zebrane w tej kolekcji poziomice Compact Milwaukee, magnetyczne lub klasyczne.

Poziomice Compact

Poziomica magnetyczna i tradycyjna Compact Milwaukee – oferta

Narzędzia, które proponujemy, to klasyczne modele, w których wskaźnikiem wartości pomiarowych jest zamknięta ampułka z cieczą i pęcherzykiem powietrza. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów szeroki wybór narzędzi, które różnią się przede wszystkim wymiarami. Zapewniamy modele o długości:


40 cm,
60 cm,
80 cm,
100 cm,
120 cm
oraz 180 cm.


Narzędzia te są lekkie i poręczne, a dzięki temu dobrze się z nimi pracuje. Są również łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Cechują się bardzo dużą dokładnością, która dochodzi nawet do 0.029°, czyli do 0.0005 ″/in, 0.5 mm/m.

Poziomica klasyczna Compact Milwaukee

Wszystkie narzędzia z naszej oferty są wyposażone w tradycyjną libellę z pęcherzykiem powietrza, która wykorzystuje siłę grawitacji do wykonania pomiaru. Libella w każdym modelu jest wykonana w technologii SHARPSITE™, co ułatwia czytelność. Libelle są powiększone i mają duży kontrast, by odczytywanie pomiaru było jak najłatwiejsze i szybkie.


Poziomice niemagnetyczne Compact Milwaukee znajdują zastosowanie w wyznaczaniu stanu płaszczyzn:


sufitów,
podłóg,
linii kafelków
linii farby
i innych.

Poziomica magnetyczna Milwaukee Compact – charakterystyka produktu

W naszej ofercie dostępne są modele wyposażone w elementy z pierwiastkami ziem rzadkich wytwarzające stałe pole magnetyczne, dzięki któremu można przymocować narzędzia do powierzchni metalowych. Tego typu egzemplarze sprawdzają się więc w przypadku pracy z powierzchniami niklowymi, kobaltowymi oraz ze stopami żelaza i niklu, a także z powierzchniami, które są wykonane z innych metali.

Poleca się stosowanie poziomic magnetycznych Compact Milwaukee podczas wykonywania prac pomiarowych, podczas stawiania konstrukcji takich, jak ogrodzenia, instalacje hydrauliczne czy rusztowania. Są również niezastąpione w pracach hydraulicznych, ślusarskich czy podczas spawania i innych, podobnych czynności.

Uniwersalne narzędzia dla budownictwa

Poziomice magnetyczne i klasyczne Compact Milwaukee polecamy firmom budowlanym oraz remontowym. Sprawdzą się tam, gdzie potrzebny jest szybki i dokładny wynik pomiaru. Można je stosować podczas malowania, kafelkowania, wieszania obrazów, a także do kontrolowania płaszczyzny sufitu, posadzki i innych powierzchni.

Milwaukee – producent magnetycznych poziomic Compact

Ta amerykańska firma jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów elektronarzędzi w branży budowlanej. Dostarcza na rynek także akcesoria i środki ochrony indywidualnej. Produkty tej firmy są doceniane przez użytkowników profesjonalnych, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik, wysokiej wydajności oraz niezawodności. Elektronarzędzia od tego producenta zapewniają także bezpieczeństwo i komfort pracy, przez co są chętnie wybierane przez firmy budowlane z całego świata.

CityTools – to, co najlepsze

Nasza firma, podobnie jak amerykański producent, chce dostarczać Klientom bezpieczne, wysokojakościowe i wydajne rozwiązania. Z tego powodu wybraliśmy do naszej oferty właśnie klasyczne i magnetyczne poziomice Compact od Milwaukee.

Zapraszamy do zapoznania się propozycjami z tej kolekcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium