Filtry
Cena
  • od
    do

Poziomice Compact

Podstawą oferty naszego sklepu internetowego CityTools są elektronarzędzia przeznaczone dla ekip remontowych czy firm budowlanych. Mamy także szereg akcesoriów, które mogą wykorzystywać użytkownicy prywatni, architekci czy studenci kierunków związanych z budownictwem oraz architekturą. Do tych produktów należą zebrane w tej kolekcji poziomice Compact Milwaukee, magnetyczne lub klasyczne.


Poziomica magnetyczna i tradycyjna Compact Milwaukee – oferta


Narzędzia, które proponujemy, to klasyczne modele, w których wskaźnikiem wartości pomiarowych jest zamknięta ampułka z cieczą i pęcherzykiem powietrza. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów szeroki wybór narzędzi, które różnią się przede wszystkim wymiarami. Zapewniamy modele o długości:


40 cm,
60 cm,
80 cm,
100 cm,
120 cm
oraz 180 cm.


Narzędzia te są lekkie i poręczne, a dzięki temu dobrze się z nimi pracuje. Są również łatwe w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Cechują się bardzo dużą dokładnością, która dochodzi nawet do 0.029°, czyli do 0.0005 ″/in, 0.5 mm/m.


Poziomica klasyczna Compact Milwaukee


Wszystkie narzędzia z naszej oferty są wyposażone w tradycyjną libellę z pęcherzykiem powietrza, która wykorzystuje siłę grawitacji do wykonania pomiaru. Libella w każdym modelu jest wykonana w technologii SHARPSITE™, co ułatwia czytelność. Libelle są powiększone i mają duży kontrast, by odczytywanie pomiaru było jak najłatwiejsze i szybkie.


Poziomice niemagnetyczne Compact Milwaukee znajdują zastosowanie w wyznaczaniu stanu płaszczyzn:


sufitów,
podłóg,
linii kafelków
linii farby
i innych.


Poziomica magnetyczna Milwaukee Compact – charakterystyka produktu


W naszej ofercie dostępne są modele wyposażone w elementy z pierwiastkami ziem rzadkich wytwarzające stałe pole magnetyczne, dzięki któremu można przymocować narzędzia do powierzchni metalowych. Tego typu egzemplarze sprawdzają się więc w przypadku pracy z powierzchniami niklowymi, kobaltowymi oraz ze stopami żelaza i niklu, a także z powierzchniami, które są wykonane z innych metali.


Poleca się stosowanie poziomic magnetycznych Compact Milwaukee podczas wykonywania prac pomiarowych, podczas stawiania konstrukcji takich, jak ogrodzenia, instalacje hydrauliczne czy rusztowania. Są również niezastąpione w pracach hydraulicznych, ślusarskich czy podczas spawania i innych, podobnych czynności.


Uniwersalne narzędzia dla budownictwa


Poziomice magnetyczne i klasyczne Compact Milwaukee polecamy firmom budowlanym oraz remontowym. Sprawdzą się tam, gdzie potrzebny jest szybki i dokładny wynik pomiaru. Można je stosować podczas malowania, kafelkowania, wieszania obrazów, a także do kontrolowania płaszczyzny sufitu, posadzki i innych powierzchni.


Milwaukee – producent magnetycznych poziomic Compact


Ta amerykańska firma jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów elektronarzędzi w branży budowlanej. Dostarcza na rynek także akcesoria i środki ochrony indywidualnej. Produkty tej firmy są doceniane przez użytkowników profesjonalnych, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik, wysokiej wydajności oraz niezawodności. Elektronarzędzia od tego producenta zapewniają także bezpieczeństwo i komfort pracy, przez co są chętnie wybierane przez firmy budowlane z całego świata.


CityTools – to, co najlepsze


Nasza firma, podobnie jak amerykański producent, chce dostarczać Klientom bezpieczne, wysokojakościowe i wydajne rozwiązania. Z tego powodu wybraliśmy do naszej oferty właśnie klasyczne i magnetyczne poziomice Compact od Milwaukee.


Zapraszamy do zapoznania się propozycjami z tej kolekcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium