Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Lasery punktowe, liniowe lub te z obracającą się głowicą to urządzenia pozwalające wyznaczyć dokładne odległości, piony i poziomy. Są to nieocenione narzędzia pomiarowe, które sprawdzają się podczas dużych prac na placu budowy lub podczas niewielkiego remontu w mieszkaniu. W naszym sklepie dostępne są również akcesoria do laserów i inne dodatki, które usprawniają pracę. Jakie warto wybrać?

Akcesoria Do Laserów

Akcesoria do laserów – postaw na pełną funkcjonalność

Akcesoria do laserów zwiększają funkcjonalność laserów pomiarowych. Odpowiednio dobrane pozwalają narzędziom jeszcze bardziej wykorzystać ich potencjał. Do najpopularniejszych gadżetów zaliczamy:

  • łaty pomiarowe – to podstawowe narzędzie, które pozwala uzyskać dokładną różnicę między sprawdzanymi i mierzonymi wysokościami. Dwuczęściowy podział na wartości dodatnie i ujemne często okazuje się niezwykle przydatny podczas prac;

  • odbiorniki do lasera – narzędzie to służy do wyszukiwania wiązki lasera, co podczas prac budowlanych nie jest czasem łatwe. Odbiorniki dopasowuje się do każdego rodzaju lasera;

  • okulary ochronne – pozwalają skutecznie chronić wzrok podczas prac budowlanych. Z pomocą okularów można szybciej zauważyć plamkę emitowaną przez laser. Kolor wybiera się w zależności od używanego narzędzia pomiarowego.

Dodatki do laserów – jakie wybrać?

Laser w codziennej pracy okazuje się często niezbędny. Dotyczy to także dodatków do laserów, które usprawniają i przyspieszają prace związane z wykonywaniem pomiarów. Najpopularniejszą grupą tego typu produktów są odbiorniki, które odbierają sygnał lasera. Dzięki temu można wykorzystywać laser w miejscach, gdzie wiązka lasera nie jest widoczna gołym okiem. Oprócz tego urządzenie pozwala osiągnąć maksymalny zasięg laserem liniowym i rotacyjnym.

Przydatnymi dodatkami do laserów są także uchwyty, stelaże i adaptery. Służą one do stabilnego mocowania lasera, pochylenia go i możliwości wykonania linii skośnych. W ten sposób można zwiększyć funkcjonalność urządzenia pomiarowego.

Dodatkami do laserów, o których nie można zapominać, są gadżety, które poprawiają widoczność wyznaczanych przez laser linii i punktów. Nieocenione są tarcze celownicze, które ułatwiają pracę w nawet bardzo nasłonecznionych pomieszczeniach. Dzięki czemu namierzenie linii jest o wiele łatwiejsze, co ma znaczący wpływ na przyspieszenie i dokładność pracy.

Drążki do laserów – duża możliwość regulacji

Drążki do laserów to specjalnie zaprojektowane tyczki, które w zależności od producenta oferują kilka poziomów regulacji. Dostępne w naszym sklepie drążki są kompatybilne z większością urządzeń pomiarowych. Tyczki wyposażone są w różnego rodzaju gwinty i umożliwiają wyznaczenie linii na wysokościach, gdzie klasyczny statyw nie spełni swojego zadania. Drążki do laserów są cenione m.in. za:

  • system składający,

  • możliwość regulowania chwytu,

  • mocną i stabilną konstrukcję,

  • łatwość przenoszenia w dowolne miejsce.

Oprócz drążków do laserów dostępne są również funkcjonalne trójnogi ułatwiające użytkowanie lasera oraz stabilizujące urządzenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do laserów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium