Filtry
Producent
Cena
 • od
  do

Precyzyjne działanie narzędzi dostępnych w tej kategorii w połączeniu z wygodą w użyciu sprawia, że stanowią one najlepszy wybór, jeśli chodzi o produkty do wyznaczania wybranych wartości. Sprawdź zatem, jakie dalmierze laserowe mamy do zaoferowania i wybierz model o jak najlepszych parametrach technicznych. Prezentujemy duży wybór nowoczesnych narzędzi, które są nieocenioną pomocą w określaniu odległości w pracach budowlanych. Warto więc sprawdzić szczegóły tej kategorii i znaleźć w niej odpowiedni model sprzętu.

Nowoczesne dalmierze do mierzenia odległości

Mamy do zaoferowania szeroki wybór narzędzi laserowych o zróżnicowanych funkcjach i parametrach technicznych. Można tu bowiem znaleźć trójnogi marki Stabila w kilku wariantach do wyboru, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz do wyznaczania odległości. Są wyposażone w szybkozłączkę umożliwiającą łatwe ustawienie statywu nawet na nierównym podłożu, a także praktyczną zdejmowaną głowicę. Dzięki temu można je wygodnie rozstawić także w trudnych warunkach, aby uzyskać precyzyjne wartości. Posiadamy w sprzedaży także tyczki niwelujące umożliwiające łatwe wyznaczanie wysokości.

Można tu znaleźć też praktyczny dalmierz z laserem i inne przydatne urządzenia oraz narzędzia. Zaliczają się do nich m.in. odbiorniki przeznaczone do bardzo precyzyjnego określania wybranych wartości nawet na dużych odległościach. Posiadają dwie zintegrowane libelle i wyróżnia je stopień ochrony IP 67. Zapewnia on odporność na niekorzystne czynniki, takie jak woda oraz pyły. Właściwość ta sprawia, że urządzenia dobrze sprawdzą się w warunkach panujących na placach budowy i nie tylko.

Zaawansowane technologicznie narzędzia

Oprócz urządzeń mamy do zaoferowania również przydatne dodatki, jak gogle ochronne, wspornik ścienny i uchwyt montażowy. Kategoria zawiera jednak przede wszystkim nowoczesne lasery do wyznaczania odległości, w tym:

 • krzyżowo-linowe, 
 • krzyżowo-pionujące, 
 • liniowo-punktowe, 
 • płaszczyznowe, 
 • punktowe, 
 • rotacyjne, 
 • wieloliniowe.

Większość tego rodzaju urządzeń pomiarowych z laserem sprzedawana jest w zestawach z dodatkowymi elementami. Można w nich znaleźć np. trójnóg, płytkę celowniczą, uchwyt ścienny, drążek teleskopowy, kaburę na pasek i inne przydatne narzędzia i akcesoria. Dzięki temu prezentowane w tej kategorii zaawansowane technologicznie sprzęty najlepiej sprawdzą się do precyzyjnego określania nawet dużych odległości.

Dalmierze laserowe - duży wybór nowoczesnych modeli

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się w z wyborem sprzętów dostępnych w tej kategorii sklepu z elektronarzędziami. Umożliwiają dokładne wyznaczanie określonych wartości, a dzięki dostępności wariantów o zróżnicowanych parametrach technicznych można tu zaopatrzyć się w sprzęt o konkretnych cechach i funkcjach, który najlepiej sprawdzi się w danych warunkach.

Nowoczesny sprzęt laserowy w postaci dalmierzy i innych urządzeń charakteryzuje się dużą precyzją w wyznaczaniu odległości. Ze względu na tę cechę oraz dodatkowe właściwości i funkcjonalności wybranych narzędzi warto wybrać model o jak najlepszych parametrach z oferty naszego sklepu online.

FAQ - często zadawane pytania o lasery na stronie City Tools:

 • Co to są lasery pomiarowe?
  Lasery pomiarowe to narzędzia służące do wyznaczania odległości i/lub innych wartości za pomocą promienia laserowego. W zależności od modelu, mogą mieć różne funkcje i parametry techniczne.
 • Jakie są rodzaje lasery pomiarowych?
  W ofercie sklepu można znaleźć wiele rodzajów laserów pomiarowych, takich jak krzyżowo-linowe, krzyżowo-pionujące, liniowo-punktowe, płaszczyznowe, punktowe, rotacyjne, wieloliniowe i wiele innych.
 • Do czego można wykorzystać lasery pomiarowe?
  Lasery pomiarowe znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w branży budowlanej, ale również w przemyśle, produkcji oraz w przydomowych warsztatach. Są używane do wyznaczania odległości, wysokości, kątów oraz innych wartości.
 • Czy w zestawie z laserem otrzymuję dodatkowe akcesoria?
  Tak, większość laserów pomiarowych sprzedawana jest w zestawach z dodatkowymi elementami, takimi jak trójnogi, płytki celownicze, uchwyty ścienne, drążki teleskopowe, kabury na pasek i inne akcesoria.
 • Czym wyróżniają się oferowane przez sklep lasery pomiarowe?
  Oferowane przez sklep lasery pomiarowe charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz wysoką precyzją w wyznaczaniu odległości i/lub innych wartości. W ofercie można znaleźć wiele różnych modeli, w zależności od potrzeb i wymagań użytkownika.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium