Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Prace budowlane, stolarskie, ciesielskie i nie tylko wymagają stosowania narzędzi, które umożliwią dokładne sprawdzanie określonych wartości. W związku z tym nasz asortyment obejmuje kątowniki w wielu opcjach do wyboru. Można zdecydować się na model standardowy lub elektroniczny, w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Tego rodzaju narzędzia są niezastąpione w precyzyjnym wyznaczaniu kątów prostych, mierzeniu materiałów i ich oznaczaniu. Sprawdź zatem, który z dostępnych w tej kategorii egzemplarzy najlepiej sprawdzi się w pracach budowlanych lub innych.

Kątowniki budowlane

Kątownik ciesielski Milwaukee

Kątownik ciesielski Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 86,57 zł
szt.
zobacz więcej
Kątownik Milwaukee

Kątownik Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 166,82 zł
szt.
zobacz więcej

Kątomierze - niezastąpione narzędzia stolarskie

Zaletą asortymentu w tej kategorii sklepu jest dostępność zróżnicowanych produktów, w tym również modeli elektronicznych. Można tu bowiem zaopatrzyć się w precyzyjny wariant przeznaczony do wyznaczania środka, do złączy kołnierzowych, nastawny, a także uniwersalny. Umożliwia to wygodny zakup narzędzia spełniającego wszelkie wymagania użytkownika, które sprawdzi się w rozmaitych pracach wymagających wyznaczania kąta prostego.

Na szczególną uwagę zasługuje japoński model 3D przeznaczony nie tylko wykonywania pomiarów, ale też przenoszenia ich na trójwymiarowy materiał. Posiada szerokie możliwości zastosowania, można go bowiem używać m.in. do oznaczania linii stolarskich i nie tylko.

Wybierz najlepsze kątomierze precyzyjne

W przypadku stosowania tego rodzaju narzędzi elektronicznych i zwykłych istotną kwestią jest dokładność. Dlatego też produkty dostępne w tej kategorii naszego sklepu internetowego posiadają bardzo precyzyjną, a przy tym czytelną podziałkę. Dzięki temu świetnie sprawdzą się do rozmaitych prac budowlanych, stolarskich, ciesielskich i innych, gdyż można ich użyć np. do trasowania otworów pod zawiasy puszkowe.

Znajdujące się w tej kategorii standardowe i elektroniczne artykuły pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Wolfcraft, Stabila i Milwaukee. Stanowi to więc gwarancję zakupu wysokiej jakości precyzyjnych narzędzi pomiarowych o różnych zastosowaniach. Wybrane egzemplarze wyposażone są także w wygodny w użyciu uchwyt do rur oraz inne udogodnienia, jak zdejmowana prowadnica boczna, wysuwane ograniczniki lub wbudowany magnes.

Elektroniczne kątomierze - szeroki wybór modeli

Polecamy dostępne w tej kategorii nowoczesne egzemplarze cyfrowe, które jednocześnie mogą pełnić rolę poziomicy i nie tylko. Wyposażone są dodatkowo w takie funkcje, jak REF, która umożliwia kopiowanie, zapisywanie oraz przenoszenie pomiarów na materiał konstrukcyjny. Tego rodzaju precyzyjne narzędzia świetnie sprawdzą się szczególnie w pracach stolarskich oraz budowlanych. Oprócz modeli elektronicznych posiadamy w sprzedaży egzemplarze standardowe w wielu opcjach do wyboru różniących się dokładnym przeznaczeniem, wielkością oraz kształtem.

Sprawdź więc nasz asortyment praktycznych kątowników umożliwiających dokładne wyznaczanie określonych wartości. Znajdź precyzyjne narzędzie elektroniczne lub ręczne i przekonaj się, jak ułatwi pomiary w pracach ciesielskich, budowlanych, stolarskich i nie tylko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium