Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Nie jest żadną tajemnicą, że aby realizowane w zakładzie przemysłowym prace były wykonywane w możliwie najbardziej bezpieczny, sprawny oraz wydajny sposób, konieczne jest zastosowanie nowoczesnych narzędzi i akcesoriów. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się dostarczaniem przyrządów, jak na przykład elektronarzędzia, sprzęty tnące czy też artykuły BHP. Propozycja naszego sklepu internetowego to również narzędzia pomiarowe. Wspomnieć w tym miejscu należy o akcesoriach, jak mierniki temperatury.

Narzędzia pomiarowe - miernik temperatury

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez na termometry elektroniczne zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Pochodzą one od znanego producenta Milwaukee, dzięki czemu charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, stabilnością pracy oraz dokładnością pomiarów. Wszystko to sprawia, że znajdą swoje uznanie nawet wśród najbardziej wymagających Klientów.

Mierniki temperatury posiadają odpowiednio wyprofilowaną, miękką rączkę, która zapewnia komfort i wygodę prowadzonych prac nawet przez bardzo długi czas. Oferowany przez nas model może pracować w zakresie temperatur od –30 do nawet +400 stopni Celsjusza. Powoduje to, że korzystać z niego mogą chociażby strażacy czy odlewnicy. Precyzyjne pomiary można przeprowadzać nawet z odległości kilkunastu metrów. Wysokiej jakości wyświetlacz LCD dostarcza wszelkie niezbędne informacje na temat parametrów badanego materiału, a prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna osoba nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem osprzętu.

Tym, na co w kontekście termometru elektronicznego należy zwrócić szczególną uwagę jest pojemny akumulator (2 baterie AA). Powoduje to, że możliwe jest prowadzenie czynności przez bardzo długi czas bez potrzeby uzupełniania energii w bateriach. Jeśli natomiast zajdzie taka potrzeba, możliwa jest szybka wymiana baterii, co zapewni nieustanne prowadzenie prac bez konieczności robienia zbędnych przestojów w oczekiwaniu na naładowanie akumulatora.

Wykonywane pomiary są przeprowadzane w bardzo szybki sposób. Konieczne jest jedynie skierowanie czujnika w stronę badanego materiału, a na wyświetlaczu niemal natychmiast pojawi się jego temperatura. Cały system działa tak sprawnie przede wszystkim za sprawą emitowanego promieniowania podczerwonego, które jest przechwytywane przez detektor i dzięki temu możliwe jest zmierzenie dokładnej temperatury chociażby ognia czy stali wyjmowanej z pieca odlewniczego. Stabilne działanie sprzętu jest możliwe dzięki najwyższej jakości podzespołom, które gwarantują bardzo dokładne pomiary. Możliwe jest więc osiągnięcie bardzo wysokiej precyzji działania termometru, która wynosi 2% odstępstw od stanu faktycznego. To bardzo dobry wynik, który, jak pokazały przeprowadzone badania, jest nieosiągalny dla innych tańszych zamienników tego typu urządzeń.

Szeroka oferta sklepu internetowego

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego oraz do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania sprzętów. Wszystko to powoduje, że każda osoba będzie w pełni usatysfakcjonowana z codziennej eksploatacji naszych narzędzi.

Nie czekaj i już teraz zadbaj o odpowiednie wyposażenie swojego warsztatu i miejsca pracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium