Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Domeną naszego sklepu internetowego jest dostarczanie różnego rodzaju narzędzi i sprzętów, które znajdą swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi klucze, młotki, narzędzia tnące oraz artykuły BHP. Propozycja sklepu to również kamery inspekcyjne. Pochodzą one od znanego wytwórcy Milwaukee, co powoduje, że charakteryzują się znakomitą jakością wykonania oraz wysoką funkcjonalnością. Dzięki temu akcesoria sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Narzędzia pomiarowe - kamera inspekcyjna

Kamery pomiarowe – czym właściwie są?

Znajdujące się w ofercie naszej firmy kamery pomiarowe to nic innego, jak nowoczesne urządzenia umożliwiające zweryfikowanie różnego rodzaju instalacji nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Urządzenia te mogą być wykorzystywane chociażby do sprawdzenia szczelności kanałów wentylacyjnych, a także do zweryfikowania rurociągów i instalacji sanitarnej w domu. Produkty składają się z długiego przewodu, na końcu którego znajduje się zamontowana kamera. To właśnie ona przesyła obraz do monitora w taki sposób, by możliwe było powadzenie w czasie rzeczywistym niezbędnych obserwacji. Dzięki temu istnieje możliwość wykrycia nieszczelności połączeń instalacji lub pęknięcia rury, co w normalnych okolicznościach, gdy rura znajduje się na przykład w ścianie budynku, byłoby niemożliwe do sprawdzenia.

Przewód, na którym znajduje się kamerka jest sztywny, co powoduje, że prowadzona ekspertyza może być wykonywana w pionie – nie tylko z góry do dołu, ale również z dołu do góry. Bardzo dobrze wpływa to na funkcjonalność urządzenia, gdyż może być ono stosowane właściwie w każdych warunkach. Ważne funkcje, jakie posiada urządzenie to przede wszystkim 4-krotne powiększenie zoomem oraz możliwość obrócenia monitora. Przeprowadzona ekspertyza może być rejestrowana na karcie pamięci. Stworzony zapis może docelowo służyć jako dowód w przypadku starania się o uznanie gwarancji na stworzoną instalację. Pojemny akumulator kamery inspekcyjnej powoduje, że urządzenie może być użytkowane przez długi czas bez konieczności ponownego ładowania baterii.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Oferowane przez nas kamery inspekcyjne zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Akcesoria posiadają oświetlenie LED, które powoduje, że przestrzeń bezpośrednio przed kamerą jest widoczna w taki sposób, by możliwe było zaobserwowanie nawet tych najmniejszych nieprawidłowości w instalacji. Wysokiej jakości wyświetlacz gwarantuje doskonały przesył obrazu. Bardzo mocno wspomaga to codzienne użytkowanie produktu.

Ważną informacją jest fakt, że akcesorium charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą. Ograniczenie dostępnych funkcji do niezbędnego minimum powoduje, że żadna osoba nie będzie miała problemu z obsługą kamery pomiarowej. Dodatkowo specjalny uchwyt wyposażony w miękką gumę gwarantuje komfort i wygodę obsługi urządzenia nawet przez kilka godzin w ciągu dnia.

Sprawdź, jakie narzędzia przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Na przestrzeni lat zaufało nam już wiele osób działających w różnych branżach. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala nam na nieustanne udoskonalanie oferty naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium