Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne narzędzia, które pozwolą Ci na usprawnienie wykonywania prac wielu typów m.in. remontowych. Z przyjemnością możemy Ci zaproponować takie urządzenie jak uniwersalny i wielofunkcyjny detektor wiązki lasera. Gwarantujemy, że z pomocą sprzętów z naszego sklepu Twoje praca wejdzie na wyższy poziom!

Detektory

Do czego służą detektory wiązki lasera?

Detektory nazywane również czujnikami służą do odnajdywania wiązki laserowej emitowanej przez dane urządzenie. Sprzęt tego typu świetnie sprawdza się w przypadku dużych odległości, m.in. w sytuacji, kiedy wiązka lasera nie jest widoczna gołym okiem. W naszej ofercie znajdziesz detektory, które nadają się do pracy z urządzeniami zarówno o czerwonej, jak i zielonej wiązce.

Dostępny w naszej ofercie detektor współpracuje w połączeniu ze wszystkimi laserami krzyżowymi i płaskimi MILWUAKEE, co więcej może być również uniwersalnie używany z modelami obrotowymi o promieniu do 250 metrów. Oferowane przez nas urządzenia zapewniają wysoką dokładność oraz precyzję wykonanego pomiaru.

Ułatw swoją pracę - detektor wiązki lasera z City Tools

Wyznaczenie odpowiedniego poziomu jest bardzo istotne np. w pracach remontowych, ale nie tylko. Niemniej jednak bez względu na to, co robisz, jeśli potrzebujesz precyzyjnie określić poziom niezależnie od odległości i widoczności, to warto wyposażyć się w detektory z naszego sklepu, które są bardzo uniwersalne.

Sprzęt tego typu sprawdzi się zarówno w pracach prowadzonych przez profesjonalistów, jak i hobbistów. Detektory z naszej oferty takie jak LRD100 MILWAUKEE posiadają milimetrowy wyświetlacz z przodu i z tyłu, który umożliwia łatwe oraz niezwykle dokładne wykrywanie wiązki laserowej, co wpływa na usprawnienia procesu konfiguracji.

Jak wybrać odpowiedni detektor?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, przede wszystkim musisz zastanowić się jakiego urządzenia potrzebujesz. Niemniej jednak (szczególnie w przypadku domowych majsterkowiczów) warto stawiać na urządzenia nieco bardziej uniwersalne, czyli m.in. te, które pracują zarówno z urządzeniami emitującymi wiązkę lasera w kolorze czerwonym i zielonym. Dodatkowo wybierając model zwrócić uwagę na stopień ochrony przed kurzem i wodą.

Czynnik ten składa się z dwóch cyfr w zakresie od 0 do 8 w przypadku wody i od 0 do 6 w przypadku kurzu. Przy czym 0 jest najniższą wartością niezapewniająca ochrony. Tak więc urządzenia o standardzie np. IP67 są całkowicie odporne na kurz i chronione przed zanurzeniem w wodzie do 1 m głębokości. W przypadku detektorów wiązki lasera, parametry te są bardzo ważne, ponieważ pozwalają na wykorzystywanie sprzętu w “trudniejszych” warunkach i np. na placach budowy, gdzie wstępuje dużo kurzu.

Poza tym warto również sprawdzić takie dane techniczne jak regulowane ustawienie, wskaźniki (LED i dźwiękowe), a także umieszczenie silnych magnesów, które znacząco ułatwiają łatwe mocowanie do metalowych powierzchni. Oczywiście dopasuj wymagania do swoich potrzeb, a jeśli nie wiesz jaki model byłby dla Ciebie najlepszy, to my z przyjemnością pomożemy!

Narzędzia z City Tools

Prowadzi nas pasja, dlatego też chętnie dzielimy się wiedzą, nieważne czy jesteś profesjonalistą, czy hobbistą, chcemy, abyś w naszym sklepie znalazł narzędzi, które sprostają Twoim wymaganiom. Oczywiście z przyjemnością służymy radą i odpowiadamy na każde pytanie dotyczące naszej oferty. Zastanawiasz się nad zakupem detektora wiązki lasera, ale nie wiesz, czy będzie to dobry sprzęt dla Ciebie? Pamiętaj, że zawsze możesz zadać nam pytanie – odpowiemy na nie w możliwe jak najkrótszym czasie i postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium