Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Przed podjęciem profesjonalnych bądź hobbistycznych działań np. remontowanych należy wyposażyć się w odpowiednie sprzęty, które stanowią klucz do sukcesu, którym jest wykonanie odpowiedniej pracy w szybki, komfortowy i bezpieczny sposób. W tej kategorii naszego sklepu przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne akcesoria do narzędzi pomiarowych. Na wirtualnych półkach naszego internetowego sklepu znajdziesz m.in. statywy na mierniki oraz tarcze celownicze. Sprawdź które z tych przyrządów przyda się w Twojej pracy!

Akcesoria do narzędzi pomiarowych

Akcesoria do narzędzi pomiarowych

Urządzenia do wykonania pomiarów są bardzo często używane w różnych środowiskach, zarówno podczas domowych remontów bądź napraw samochodów, jak i w działach produkcyjnych. Dlatego też, aby odpowiednio dobrać sprzęt, potrzebne są także właściwie dopasowane akcesoria do narzędzi pomiarowych, za pomocą których możesz usprawnić wykonywaną pracę. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria marki Milwaukee, które pomogą Ci w lepszym użytkowaniu urządzeń pomiarowych (mierników) takich jak np. lasery.

Statywy na miernik – stabilne pomiary

Akcesoria tego typu świetnie sprawdzą się podczas różnorodnych prac remontowych. Statywy na miernik, przeznaczone m.in. do laserów, które również znajdziesz w naszej ofercie, są bardzo funkcjonalnym i przydatnym sprzętem. Odpowiednio wyprofilowane nogi zapewnią stabilność na różnorodnych podłożach, dodatkowo możesz regulować wysokość statywu na laser od 72 do aż 180 centymetrów. Sprzęt ten pozwala na ustawianie wysokości poziomej linii lasera. Dodatkowo jest niezwykle lekki (1.67 kg), dzięki czemu bez problemu można zmieniać jego położenie i wysokość. Statyw na miernik wykonany jest z aluminium.

Dodatkowo, jeśli potrzebujesz wyznaczyć linię montażu np. dolnych gniazdek to laser może być montowany na niskim poziomie statywu za pomocą uchwytu montażowego 360° (nie wchodzi w skład zestawu).

Statywy na miernik znaczącą usprawnią Twoją pracę i będą przydatne zarówno w profesjonalnych firmach remontowych, jak i samodzielnych remontach “złotej rączki”.

Tarcze celownicze do laserów

Dostępne w naszej ofercie profesjonalne tarcze celownicze Milwaukee pozwolą Ci na szybkie ustawienie i wycentrowanie linii. Akcesoria tego typu do narzędzi pomiarowych - laserów wyposażone są w magnetyczną podstawę, dzięki czemu możesz je bezproblemowo ustawiać na podłogach oraz powierzchniach wykonanych ze stali.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na kolor narzędzia pomiarowego (lasera) i dobrać do niego tarczę celowniczą. Tarcze celownicze w kolorze czerwonym dedykowane są do laserów z czerwoną wiązką, zaś zielone do laserów z zieloną wiązką.

Co więcej, oferowane przez nas tarcze celownicze zawierają specjalny układ linii w kształcie litery X, który umożliwia prawidłowe centrowanie. Dzięki temu rozwiązaniu linie lasera ustawiane są dokładnie pośrodku, a to znacząco wpływa na przyśpieszenie procesu korekty ustawienia wiązki.

Wybierz dobre pomiary!

Znajdź w naszej ofercie właściwe akcesoria do narzędzi pomiarowych! Oczywiście na wirtualnych półkach naszego internetowego sklepu dostępne są zarówno różnorodne mierniki i tarcze celownicze, jak i wiele innych akcesoriów i narzędzi. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!

Nie wiesz jakie narzędzia będą dla Ciebie najlepsze, a może potrzebujesz więcej informacji dotyczących statywów na mierniki bądź tarcz celowniczych? Napisz do nas! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na pytania i pomogą Ci w całym procesie zakupowym. Już dziś wybierz idealne sprzęty do swojej firmy lub domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium