Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Precyzyjne wyznaczanie odległości jest znacznie wygodniejsze, jeśli stosuje się w tym celu odpowiednio dobrany sprzęt. Polecamy więc dalmierze znajdujące się z tej kategorii sklepu w kilku wariantach. Każde z prezentowanych urządzeń na baterie posiada wiele praktycznych funkcji, warto zatem zaopatrzyć się w wybrany model, aby szybko i łatwo określać odległość od wyznaczonego obiektu. Przekonaj się więc, jakie są zalety sprzętów laserowych dostępnych w tej kategorii.

Dalmierze laserowe

Znajdź najlepsze urządzenie do pomiaru odległości

Dzięki temu, że nasza oferta obejmuje różne modele narzędzi, możliwy jest wybór wariantu o jak najlepszych parametrach technicznych. Posiadamy bowiem w sprzedaży egzemplarz laserowy z aż 18 funkcjami. Model ten działa na baterie i posiada stopień ochrony IP 54, nie trzeba więc martwić się o pyły osiadające we wnętrzu i krople spadające na obudowę, co jest bardzo istotną cechą w przypadku sprzętów wyznaczających odległość i stosowanych głównie na placach budowy. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth Smart 4.0., możliwe jest przesyłanie danych na urządzenia mobilne.

W asortymencie tej kategorii można jednak znaleźć również dalmierz laserowy o nieco bardziej podstawowych funkcjach. Wybrane modele umożliwiają wykonywanie pomiarów ciągłych, a także długości, powierzchni i objętości. Spełniają zatem najistotniejsze cechy, jakimi powinny wyróżniać się tego rodzaju urządzenia.

Dalmierz na baterie w kilku opcjach do wyboru

Każdy z egzemplarzy znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego posiada duży czytelny wyświetlacz, dzięki któremu można bez trudu sprawdzić uzyskany wynik. Proponowane przez nas sprzęty cechują się również lekką i smukłą budową. Ponadto wybrane modele urządzeń na baterie wyposażone są również w specjalną kaburę na pasek i bransoletę na nadgarstek, są więc jeszcze wygodniejsze w użyciu.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że posiadamy w sprzedaży narzędzia laserowe o określonym zasięgu działania - od 30 m do nawet 520 m. Zróżnicowanie dostępnych modeli sprawia, że można tu znaleźć sprzęt na baterie o parametrach technicznych odpowiadających sprecyzowanym wymaganiom.

Jaki powinien być dobry dalmierz laserowy?

Wybierając urządzenie do sprawdzania odległości powinno się zwrócić uwagę przede wszystkim na jego zasięg. Następnie warto uwzględnić, jakie są jego podstawowe funkcje i czy spełnia niezbędne normy. Dzięki temu będzie można mieć gwarancję zakupu modelu na baterie, który będzie jak najbardziej użyteczny i trwały nawet w niekorzystnych warunkach eksploatacji. Wybór najlepszego laserowego sprzętu uzależniony jest jednak przede wszystkim od osobistych wymagań. Ze względu na dostępność wielu urządzeń pomiarowych o zróżnicowanych opcjach można bowiem wybrać egzemplarz podstawowy o niewielkim zasięgu lub zaawansowany – z dużym zasięgiem i wieloma dodatkowymi funkcjami.

Poznaj więc asortyment narzędzi o zasilaniu bateryjnym w tej kategorii naszego sklepu z elektronarzędziami. Sprawdź, który model laserowy spełnia Twoje oczekiwania finansowe i wymagania pod względem technicznym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium