Filtry
Cena
 • od
  do

W firmie, na placu budowy, w warsztacie, garażu i ogrodzie. Dostępne w ofercie sklepu internetowego City Tools narzędzia doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Solidne, trwałe i sygnowane logotypami najpopularniejszych w branży marek, m.in. Milwaukee, przez długi czas będą dobrze służyć swojemu właścicielowi i zdecydowanie ułatwią profesjonalne wykonanie różnego rodzaju prac blacharskich i stolarskich.

Młotki

Młotek stolarski 560 G Milwaukee

Młotek stolarski 560 G Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 206,68 zł
szt.
zobacz więcej

City Tools – sklep z narzędziami oferujący różne rodzaje młotków Milwaukee

Wśród najczęściej wybieranych przez naszych Klientów podstawowych narzędzi warsztatowych znajdują się uniwersalne młotki dwuobuchowe blacharskie oraz stolarskie – z trzonkiem drewnianym lub pokrytym tworzywem oraz z magnetycznym chwytakiem do gwoździ. Różne rodzaje oraz wagi (1kg, 500g), a także korzystne ceny sprawiają, że jest to osprzęt o wszechstronnym zastosowaniu. Nie dziwi więc fakt, że są aż tak popularne zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Milwaukee - młotki stolarskie i blacharskie 1kg lub 500g od sprawdzonego producenta

Duży wybór młotków Milwaukee w sklepie City Tools to możliwość dobrania osprzętu niezbędnego do realizacji różnego rodzaju prac. Oferujemy narzędzia:

Blacharskie - młotki dwuobuchowe 1kg lub 500g przeznaczone do prac blacharskich marki Milwaukee to narzędzia jedyne w swoim rodzaju. Wyróżniają się konstrukcją obucha – z jednej strony posiada on gładką powierzchnię, zaś z drugiej jest ona frezowana, co znajduje zastosowanie m.in. podczas pracy z dłutem. Narzędzia dwuobuchowe cenione są za swoją uniwersalność oraz dobrze leżący w dłoni kształt trzonka.

Profesjonalne młotki do warsztatu

Stolarskie - młotki z magnesem, z trzonkiem drewnianym lub dwuteowym pokrytym tworzywem od Milwaukee 1kg lub 500g to klasa sama w sobie. Jest to rodzaj narzędzia stolarskiego umożliwiający nie tylko wbijanie gwoździ w drewno, ale również ich łatwe usuwanie za pomocą dwóch zębów znajdujących się po jednej ze stron obucha. Zęby sprawdzają się też świetnie do podważania różnego rodzaju elementów. Ponadto, narzędzia te wyposażone są w magnetyczny chwytak do gwoździ co ułatwia ich wbijanie, nawet jeżeli drewniana konstrukcja nie pozostawia wiele miejsca do manewru.

Dostępne w katalogu młotki (1kg, 500g) blacharskie dwuobuchowe oraz stolarskie magnetyczne na drewnianym trzonku lub dwuteowym, pokrytym tworzywem stabilizującym chwyt, są przede wszystkim bardzo dobrze wyważone, co przekłada się na równomierność i pewność uderzeń. Producent zadbał o to, aby zostały wykonane z materiałów odpornych na duże obciążenia, co w rezultacie sprawia, że mogą przez długi czas efektywnie spełniać swoją rolę.

Rozwiązania od Milwaukee dla profesjonalistów i amatorów

Blacharskie młotki dwuobuchowe oraz stolarskie młotki z drewnianym trzonkiem i z magnesem lub z dwuteowym trzonkiem pokrytym tworzywem – bez względu na rodzaj, każdy produkt marki Milwaukee spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Modele o wadze 1kg lub 500g są perfekcyjnie wyważone, co zdecydowanie podnosi wygodę użytkowania i sprawia, że przy wielokrotnym powtarzaniu tej samej czynności ręka nie męczy się tak bardzo. Ponadto, każde narzędzie Milwaukee z tej kategorii posiada wyprofilowany, lekki trzonek drewniany lub dwuteowy, który zapewnia pewny i mocny chwyt podczas prac blacharskich lub stolarskich. Strategicznie umieszczony magnes to kolejny, niezaprzeczalny atut oferowanego sprzętu.

Renomowany sklep internetowy z młotkami zaprasza do złożenia zamówienia

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju produkty Milwaukee, w tym młotki stolarskie i blacharskie, dwuobuchowe, z drewnianym trzonkiem, a także z magnesem. Dostępne są zarówno modele o wadze 1kg, jak i 500g, co zdecydowanie ułatwia wybranie wariantu odpowiedniego do rodzaju wykonywanych prac. Idealne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, z trzonkami i obuchami z trwałych materiałów dobrze znoszą intensywną eksploatację. Ich zakup będzie doskonałą inwestycją, więc nie wahaj się i już dziś złóż zamówienie w sklepie internetowym City Tools na narzędzia blacharskie i stolarskie.

FAQ - często zadawane pytania o młotki blacharskie i stolarskie na stronie City Tools:

 • Jakie młotki są dostępne w sklepie internetowym City Tools?
  W sklepie internetowym City Tools dostępne są młotki blacharskie i stolarskie różnych marek, w tym popularnej marki Milwaukee. Dostępne są modele dwuobuchowe, z trzonkiem drewnianym lub pokrytym tworzywem, oraz młotki z magnesem.
 • Do czego służą młotki blacharskie i stolarskie?
  Młotki blacharskie i stolarskie służą do wykonywania prac blacharskich i stolarskich. Młotki blacharskie z jednej strony posiadają gładką powierzchnię, zaś z drugiej są frezowane, co znajduje zastosowanie m.in. podczas pracy z dłutem. Natomiast młotki stolarskie umożliwiają nie tylko wbijanie gwoździ w drewno, ale również ich łatwe usuwanie za pomocą dwóch zębów znajdujących się po jednej ze stron obucha.
 • Jakie są zalety młotków marki Milwaukee?
  Młotki marki Milwaukee są perfekcyjnie wyważone, co zdecydowanie podnosi wygodę użytkowania i sprawia, że przy wielokrotnym powtarzaniu tej samej czynności ręka nie męczy się tak bardzo. Posiadają również wyprofilowany, lekki trzonek drewniany lub dwuteowy, który zapewnia pewny i mocny chwyt podczas prac blacharskich lub stolarskich. Młotki marki Milwaukee posiadają również magnetyczny chwytak do gwoździ, co ułatwia ich wbijanie, nawet jeżeli drewniana konstrukcja nie pozostawia wiele miejsca do manewru.
 • Jakie wagi młotków są dostępne w sklepie City Tools?
  W sklepie internetowym City Tools dostępne są młotki o wadze 1kg i 500g.
 • Czy młotki marki Milwaukee są trwałe?
  Młotki marki Milwaukee zostały wykonane z materiałów odpornych na duże obciążenia, co w rezultacie sprawia, że mogą przez długi czas efektywnie spełniać swoją rolę.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium