Filtry
Producent
Cena
 • od
  do

 Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju narzędzi oraz akcesoriów, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w profesjonalnych zakładach przemysłowych, jak i w domu każdego z nas. Oferowane produkty pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W ramach prowadzonych działań oferujemy różnego rodzaju klucze do umywalek.

Klucze do Umywalek

Klucz do umywalki – postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas klucze pochodzą od renomowanych wytwórców, takich jak MILWAUKEE oraz RIDGID, dzięki czemu odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi i rozbudowaną funkcjonalnością. Akcesoria są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co sprawia, że każdy z Klientów znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie.

Propozycja sklepu internetowego to między innymi klucz do umywalek RIDGID. Dociskane sprężyną szczęki ze stali stopowej gwarantują szybkie działanie zapadkowe przy obsłudze tylko jedną ręką. Dodatkowo wkładka napinająca utrzymuje głowicę w dowolnym położeniu. Dzięki temu możliwa jest wygodna obsługa przyrządu nawet w trudno dostępnych miejscach. Zaciski posiadają na swej powierzchni specjalne żłobienia, które niwelują ryzyko prześlizgiwania się klucza po powierzchni śruby. Akcesorium jest niewielkich rozmiarów, co sprawia, że znajdzie się dla niego miejsce w każdej skrzyni z narzędziami. Oprócz tego niewielka waga gwarantuje wysoki komfort oraz precyzję pracy.

Klucz wewnętrzny

W ostatnim czasie oferta naszego sklepu internetowego została wzbogacona także o klucz wewnętrzny. Jest on przeznaczony do odpływów muszli klozetowych oraz sitek wanien, umywalek i zlewozmywaków. Produkt został wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że odznacza się znakomitymi parametrami technicznymi. Dodatkowo przyrząd jest w odpowiedni sposób zabezpieczony przed korozją. Wszystko to powoduje, że może być użytkowany przez bardzo długi czas.

Profesjonalne urządzenie dla przemysłu

W ramach oferty naszej firmy dostarczamy nie tylko klucze do umywalek, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ale również profesjonalną gwintownicę stacjonarną umożliwiającą tworzenie gwintów w rurach o różnych średnicach. Produkt posiada bardzo wytrzymały i wydajny silnik o mocy 1,5 kW, a postawienie na bardzo wytrzymałe materiały i podzespoły powoduje, że gwintownica może być użytkowana przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W maszynie zastosowano innowacyjny system bezpieczeństwa, który w przypadku zagrożenia unieruchamia wszelkie pracujące mechanizmy. Przyrząd posiada udarowy uchwyt zaciskowy oraz mimośrodowy mechanizm centrujący. To właśnie on sprawia, że tworzone gwinty charakteryzują się znakomitą jakością i precyzją. Maszyna odznacza się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z jej odpowiednim użytkowaniem.

Profesjonalne akcesoria do rur

Oprócz tego propozycja sklepu internetowego to także klucz taśmowy. Znajduje on swoje zastosowanie w przypadku rur wykonanych z różnych materiałów. Zastosowany pasek nylonowy zapewnia ciasne zaciśnięcie, dzięki czemu akcesorium nie ślizga się nawet na polerowanych rurach. Dodatkowo postawienie na elastyczną taśmę zabezpiecza rury przed zarysowaniem lub uszkodzeniem. Produkt na końcu trzonka posiada specjalny otwór, który umożliwia powieszenia narzędzia na ścianie warsztatu. Dzięki temu będzie ono zawsze pod ręką bez konieczności jego szukania.

Klucze do umywalek - szeroka oferta firmy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Szeroka propozycja sklepu internetowego powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Wszelkie przyrządy zostały stworzone z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

FAQ - często zadawane pytania o klucze do umywalek na stronie City Tools:

 • Co to są klucze do umywalek?
  Klucze do umywalek to narzędzia służące do dokręcania lub odkręcania śrub umieszczonych wokół umywalek, zlewozmywaków, muszli klozetowych, sitek wanien i innych elementów sanitarnych.
 • Jakie klucze do umywalek oferuje sklep City Tools?
  City Tools oferuje różne rodzaje kluczy do umywalek, w tym klucz do umywalki RIDGID oraz klucz wewnętrzny do odpływów. Sklep oferuje także profesjonalną gwintownicę stacjonarną oraz klucz taśmowy.
 • Czym charakteryzuje się klucz do umywalki RIDGID?
  Klucz do umywalki RIDGID jest dociskany sprężyną i posiada szczęki ze stali stopowej. Dodatkowo wkładka napinająca utrzymuje głowicę w dowolnym położeniu. Zaciski posiadają żłobienia, które niwelują ryzyko prześlizgiwania się klucza po powierzchni śruby. Klucz jest niewielkich rozmiarów i lekki, co zapewnia wysoki komfort oraz precyzję pracy.
 • Jakie akcesoria do rur oferuje sklep City Tools?
  City Tools oferuje klucz taśmowy, który znajduje zastosowanie w przypadku rur wykonanych z różnych materiałów. Sklep oferuje także profesjonalną gwintownicę stacjonarną umożliwiającą tworzenie gwintów w rurach o różnych średnicach.
 • Czy klucze do umywalek dostępne w sklepie City Tools są wykonane z trwałych materiałów?
  Tak, klucze do umywalek dostępne w sklepie City Tools są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co zapewnia ich długą żywotność i odporność na uszkodzenia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium