Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Gwintownice

Gwintownice

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju narzędzi oraz przyrządów, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w profesjonalnych firmach przemysłowych, jak i przydomowych warsztatach oraz garażach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi gwintownice. Są to urządzenia z rodziny narzędzi skrawających, które umożliwiają kształtowanie powierzchni przedmiotu walcowego. Narzędzia te zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Gwinciarki są dostępne w wielu wariantach oraz konfiguracjach, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

 

 

Gwintownice – do czego służą?

 

 

Gwintownice to bardzo funkcjonalne urządzenia. Ich zadaniem jest nacięcie gwintów na różnego rodzaju elementach, takich jak rury czy też pręty. Dzięki temu możliwe jest między innymi połączenie elementów konstrukcyjnych w jedną całość za pomocą śrub.

 

 

Gwintownice – co oferujemy?

 

 

Propozycja naszej firmy to zarówno akcesoria ręczne, które sprawdzą się idealnie w niewielkich warsztatach, jednak sporym zainteresowaniem cieszą się także gwinciarki napędzane silnikiem. Tego typu produkty będą idealnym narzędziem dla profesjonalnych zakładów przemysłowych.

 

 

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi gwintownicę do rur RIDGID 1224. Posiada ona silnik jednofazowy o mocy 1,1 kW, a rozbudowane funkcje urządzenia powodują, że sprostają oczekiwaniom każdej z osób. Posiada przełącznik obrotowy oraz inteligentny wyłącznik nożny, który w znakomity sposób poprawia bezpieczeństwo i komfort pracy. Zastosowana dwubiegowa skrzynia biegów o przełożeniu 3:1 umożliwia prowadzenie czynności z prędkością wrzeciona 12 obr/min oraz 36 obr/min. Powoduje to, że gwintowanie może być prowadzone w różnych materiałach bez ryzyka uszkodzenia narzędzia.

 

 

RIDGID 1224 posiada uchwyt zaciskowy z wymiennymi wkładkami szczęk o działaniu dźwigniowym oraz tylny mechanizm centrujący. Dzięki temu tworzony gwint jest równy i pozbawiony jakichkolwiek wad. Aby proces tworzenia gwintu był prowadzony w sposób precyzyjny i wydajny konieczne jest zastosowanie smarowania. Urządzenie posiada możliwość regulowania przepływu emulsji przez głowicę, dzięki czemu jest w stanie w sposób automatyczny dozować odpowiednią ilość oleju nakładanego na obrabiany materiał.

 

 

Gwintownice ręczne - szeroka oferta firmy

 

 

W swojej ofercie posiadamy nie tylko gwintownice automatyczne, ale również ręczne. Charakterystyka ich pracy polega na manualnym tworzeniu gwintów poprzez stopniowe wkręcanie przyrządu w głąb rury lub pręta. Tego typu narzędzia odznaczają się żeliwną konstrukcją, dzięki czemu umożliwiają prowadzenie prac nawet przy bardzo dużych obciążeniach. Dodatkowo zastosowana geometria nożna typu “Easy-start” gwarantuje łatwiejsze rozpoczęcie gwintowania. Dla zapewnienia najwyższej jakości został opracowany zupełnie nowy profil noży, który jest gwarancją doskonałych parametrów technicznych gwintu. Żeliwna nakładka zapewnia większą sztywność narzędzia, natomiast rękojeść z zapadką gwarantuje zdecydowanie łatwiejsze i wygodniejsze prace obróbcze.

 

 

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem klientów cieszy się urządzenie marki Milwaukee. Jej wysoka wydajność pozwala na prowadzenie prac przez cały dzień bez konieczności podłączania akumulatora do ładowania. Ważną funkcją urządzenia jest możliwość sparowania ze smartfonem przy pomocy specjalnie opracowanej aplikacji. Powoduje to, że użytkownik ma wgląd we wszystkie parametry maszyny.

 

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania

 

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. W swoim sklepie internetowym posiadamy wiele modeli maszyn i urządzeń, które są gwarancją sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium