Filtry
Producent
Cena
 • od
  do

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju narzędzi oraz przyrządów, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w profesjonalnych firmach przemysłowych, jak i przydomowych warsztatach oraz garażach. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi gwintownice. Są to urządzenia z rodziny narzędzi skrawających, które umożliwiają kształtowanie powierzchni przedmiotu walcowego. Narzędzia te zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Gwinciarki są dostępne w wielu wariantach oraz konfiguracjach, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Gwintownice

FAQ - często zadawane pytania o gwintownice na stronie City Tools:

 • Do czego służą gwintownice?
  Gwintownice to narzędzia skrawające, służące do nacinania gwintów na elementach takich jak rury czy pręty. Pozwalają na połączenie elementów konstrukcyjnych w jedną całość za pomocą śrub.
 • Co oferuje firma CityTools w zakresie gwintownic?
  CityTools oferuje różne rodzaje gwintownic, w tym ręczne i napędzane silnikiem. W ofercie znajduje się m.in. gwintownica do rur RIDGID 1224, która posiada silnik jednofazowy o mocy 1,1 kW, uchwyt zaciskowy z wymiennymi wkładkami szczęk o działaniu dźwigniowym oraz tylny mechanizm centrujący. Urządzenie posiada możliwość regulowania przepływu emulsji przez głowicę i umożliwia prowadzenie czynności z prędkością wrzeciona 12 obr/min oraz 36 obr/min.
 • Jakie są cechy gwintownic ręcznych oferowanych przez CityTools?
  Gwintownice ręczne oferowane przez CityTools charakteryzują się żeliwną konstrukcją, dzięki czemu umożliwiają prowadzenie prac nawet przy bardzo dużych obciążeniach. Dodatkowo zastosowana geometria nożna typu “Easy-start” gwarantuje łatwiejsze rozpoczęcie gwintowania. W ofercie znajduje się także urządzenie marki Milwaukee, które cechuje się wysoką wydajnością, umożliwia prowadzenie prac przez cały dzień bez konieczności podłączania akumulatora do ładowania, a także funkcją sparowania ze smartfonem przy pomocy specjalnej aplikacji.
 • Czy gwintownice oferowane przez CityTools są bezpieczne i trwałe?
  Tak, wszystkie gwintownice oferowane przez CityTools są wykonane z wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat bez oznak zużycia i zniszczenia. Dodatkowo, narzędzia te spełniają europejskie i światowe normy i standardy bezpieczeństwa oraz posiadają oznaczenia DIN/ISO, DIN ISO 9001 czy VDE- DIN EN 60900, co potwierdza ich wysoką jakość.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium