Jeśli na co dzień pracujesz przy systemach hydraulicznych lub wykonujesz czynności ślusarskie, nie możesz przejść obojętnie koło bogatej oferty naszego sklepu internetowego. Proponujemy Ci nie tylko specjalne urządzenia, które pozwolą zmienić kształt czy ułożenie rur gazowych (o 90 lub 180 stopni), ale również idealnie dopasowane akcesoria do giętarek. Takie produkty znanego amerykańskiego producenta, czyli marki RIDGID, sprawdzą się zarówno na budowie, przy remontach oraz w trakcie różnego rodzaju napraw, jak i przydadzą się przy wykonywaniu kotłów, maszyn i innych urządzeń. Mogą również znaleźć inne zastosowanie przemysłowe (w dużych halach produkcyjnych i małych zakładach). Stanowią więc niezbędne wyposażenie w ramach osprzętu w przypadku każdego fachowca!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Akcesoria do giętarek dla Twoich potrzeb

 W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezbędny Ci osprzęt, który stanowi standardowe wyposażenie dodatkowe do wszelkich giętarek hydraulicznych - wzorniki do rury gazowej. Proponowane akcesoria przeznaczone są do stosowania przy rurach gazowych, które odznaczają się zgodnością z niemiecką normą DIN 2440 (BS 1387), czyli charakteryzują się wykonaniem ze stali oraz gwintowaniem średnim. Oferowany przez nas osprzęt dostępny jest w rozmiarze 3/8”, odznacza się promieniem wynoszącym 42 milimetry oraz średnicą zewnętrzną o długości 17,2 milimetry, dzięki czemu jest w pełni dopasowany do urządzeń dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Osprzęt do giętarek - City Tools wyposaży Cię kompleksowo

W jakich miejscach konieczne może być użycie giętarki hydraulicznej i oferowanych akcesoriów? Nie tylko na placach budowy, ale również przy naprawie samochodu, orurowywaniu terenówek, produkcji elementów metalowych, detali konstrukcyjnych, architektonicznych oraz meblowych, a także w wielu innych sytuacjach. Z tego powodu oferowane przez nas narzędzia (w wersji dźwigniowej, elektryczno-hydraulicznej, przyrządowej przemysłowej oraz ręcznej) i przystosowany do nich osprzęt (czyli wzorniki) znajdują szereg zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. W połączeniu zapewniają idealne efekty w trakcie gięcia rur gazowych na zimno. Osiągnięcie oczekiwanego przez fachowca kształtu odbywa się bez większego wysiłku.

Akcesoria do giętarek - kiedy mogą się przydać?

W jakich miejscach konieczne może być użycie giętarki hydraulicznej i oferowanych akcesoriów? Nie tylko na placach budowy, ale również przy naprawie samochodu, orurowywaniu terenówek, produkcji elementów metalowych, detali konstrukcyjnych, architektonicznych oraz meblowych, a także w wielu innych sytuacjach. Z tego powodu oferowane przez nas narzędzia (w wersji dźwigniowej, elektryczno-hydraulicznej, przyrządowej przemysłowej oraz ręcznej) i przystosowany do nich osprzęt (czyli wzorniki) znajdują szereg zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. W połączeniu zapewniają idealne efekty w trakcie gięcia rur gazowych na zimno - osiągnięcie oczekiwanego przez fachowca kształtu bez większego wysiłku.

Decyzja o kupnie akcesoriów podjęta? Złóż zamówienie

Giętarka już wybrana, ale potrzebujesz jeszcze specjalnego osprzętu? Wszystko, co tylko może Ci się okazać niezbędne do wykonania czynności w domu lub w pracy zamówisz, korzystając z oferty naszego sklepu internetowego. Znajdziesz u nas jedynie najlepsze produkty i akcesoria rozpoznawalnej na całym świecie amerykańskiej marki RIDGID, którą cechuje solidność wykonania, odpowiednia funkcjonalność oraz wysoka estetyka.

Możesz zdecydować się na opcję dostawy zakupionego osprzętu kurierem lub do paczkomatu InPost (w zależności od preferencji), a także wybrać możliwość odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym w Lublinie (ul. Chemiczna 11i) w celu dokonania odbioru osobistego. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku (od 07:30 do 17:00) oraz w soboty (między godziną 08:00 a 14:00). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z chęcią pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów do wybranej lub posiadanej giętarki, dzieląc się fachową radą na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium