Filtry
Cena
 • od
  do

Odkurzacze

Odkurzacz 25L AS2-250ELCP Milwaukee

Odkurzacz 25L AS2-250ELCP Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 1 803,30 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz 30L AS30LAC Milwaukee

Odkurzacz 30L AS30LAC Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 4 061,58 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz 30L AS30MAC Milwaukee

Odkurzacz 30L AS30MAC Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 5 013,60 zł
szt.
zobacz więcej
Odkurzacz 42L AS42MAC Milwaukee

Odkurzacz 42L AS42MAC Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 5 644,59 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład filtra (AP/AS250)

Wkład filtra (AP/AS250)

Producent: Milwaukee
Cena: 182,64 zł
szt.
zobacz więcej
Wkład filtra (AP/AS300ELCP)

Wkład filtra (AP/AS300ELCP)

Producent: Milwaukee
Cena: 243,53 zł
szt.
zobacz więcej
Worki flisowe 5 szt. 50l (AS500)

Worki flisowe 5 szt. 50l (AS500)

Producent: Milwaukee
Cena: 282,27 zł
szt.
zobacz więcej

Odkurzacze

 

Sklep internetowy Citytools.pl już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju akcesoriów do odkurzaczy. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia. Ponadto wykonanie ich z bardzo wytrzymałych materiałów powoduje, że sprzęty mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

FAQ - często zadawane pytania o odkurzacze na stronie City Tools:

 • Jakie akcesoria do odkurzaczy oferuje sklep City Tools?
  Sklep City Tools oferuje różnego rodzaju akcesoria do odkurzaczy, w tym szczotki, końcówki, filtry oraz profesjonalne maszyny do prowadzenia czynności porządkowych.
 • Jakie są zalety akcesoriów do odkurzaczy oferowanych przez City Tools?
  Akcesoria do odkurzaczy oferowane przez sklep City Tools charakteryzują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia oraz wykonaniem z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.
 • Jakie filtry do odkurzaczy dostępne są w ofercie sklepu City Tools?
  W ofercie sklepu City Tools dostępne są różnego rodzaju filtry do odkurzaczy, zapewniające najwyższą jakość zatrzymywania zasysanych odpadów.
 • Jakie są zalety profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych oferowanych przez City Tools?
  Profesjonalne odkurzacze przemysłowe oferowane przez sklep City Tools charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu mogą być użytkowane nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również na dużych powierzchniach biur, hoteli czy warsztatów.
 • Jakie marki odkurzaczy oferuje sklep City Tools?
  Sklep City Tools oferuje odkurzacze od takich renomowanych producentów jak Milwaukee, Menzer, Scheppach czy też Starmix.
 • Jakie funkcje posiada odkurzacz przemysłowy Milwaukee oferowany przez sklep City Tools?
  Odkurzacz przemysłowy Milwaukee oferowany przez sklep City Tools posiada duży, 25-litrowy zbiornik na odpady, wydajny silnik zwiększający moc ssawną, a także umożliwia prowadzenie czynności zarówno na sucho, jak i na mokro. Dodatkowo praktyczny system przechowywania węża powoduje, że sprzęt po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.
 • Co wyróżnia odkurzacz Starmix z wbudowaną pompą zanurzeniową oferowany przez sklep City Tools?
  Odkurzacz Starmix z wbudowaną pompą zanurzeniową oferowany przez sklep City Tools może być przeznaczony do czyszczenia oczek wodnych i basenów, a także do usuwania wody podczas powodzi.

Akcesoria do odkurzaczy przemysłowych - szeroka oferta firmy

 

 

Oferta naszej firmy to przede wszystkim szczotki do odkurzaczy. Są one dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Odpowiednio dobrana szczotka pozwala na doczyszczenie wielu powierzchni, na przykład dywanów, płytek, paneli lub szczelin pomiędzy płytkami. Właśnie to powoduje, że dostarczane przez nas sprzęty są tak bardzo funkcjonalne.

 

 

W ramach prowadzonych działań oferujemy także końcówki odkurzaczy przemysłowych. Dostarczane przez nas dysze posiadają uniwersalną średnicę, przez co pasują do większości dostępnych na rynku modeli sprzętów. Szczególnie polecamy dyszę szczelinową, która umożliwia prowadzenie prac nawet w trudno dostępnych miejscach. Oprócz tego prezentujemy także dyszę przeznaczoną do dużych odpadów. Pochodzi ona od wytwórcy Starmix, który jest jednym z trzech największych wytwórców odkurzaczy przemysłowych na świecie.

 

 

Filtry do odkurzaczy

 

 

Aby odkurzacze mogły być eksploatowane w sposób właściwy, konieczne jest zastosowanie najwyższej jakości filtrów. To właśnie one zatrzymują zasysane odpady. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, przez co każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie. Dostarczane filtry odznaczają się prostym montażem i wygodną wymianą, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemu z przeprowadzeniem podstawowych czynności eksploatacyjnych.

 

 

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe

 

 

Oferta naszej firmy to nie tylko akcesoria do odkurzaczy, ale również profesjonalne maszyny do prowadzenia czynności porządkowych. Pochodzą one od producentów, takich jak Milwaukee, Menzer, Scheppach czy też Starmix, co powoduje, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością. Dzięki temu mogą być użytkowane nie tylko w przestrzeniach prywatnych, ale również na dużych powierzchniach biur, hoteli czy warsztatów. Urządzenia charakteryzują się prostą i intuicyjna obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem odkurzaczy przemysłowych.

 

 

Propozycja sklepu internetowego to przede wszystkim odkurzacz przemysłowy Milwaukee. Posiada duży, 25-litrowy zbiornik na odpady, dzięki czemu nadaje się do prowadzenia czynności na bardzo dużych powierzchniach bez konieczności częstego opróżniania pojemnika. Wydajny silnik zwiększa moc ssawną, co przekłada się na możliwość jeszcze dokładniejszego czyszczenia dywanów czy wykładzin. Coś, co jest niezwykle istotne to przede wszystkim fakt, że oferowany przez nas sprzęt Milwaukee umożliwia prowadzenie czynności zarówno na sucho, jak i na mokro. Dodatkowo praktyczny system przechowywania węża powoduje, że sprzęt po złożeniu zajmuje bardzo niewiele miejsca.

 

 

W ostatnim czasie propozycja naszego sklepu internetowego została wzbogacona o odkurzacz Starmix z wbudowaną pompą zanurzeniową. Sprzęt ten może być przeznaczony do czyszczenia oczek wodnych i basenów, a także do usuwania wody podczas powodzi. Zasada działania całego systemy jest niezwykle prosta. Brudna woda jest zasysana przez urządzenie, odfiltrowywana, a następnie odpompowywana przez pompę zanurzeniową. Zastosowanie solidnych podzespołów oraz bardzo wydajnego silnika powoduje, że sprzęt charakteryzuje się bezawaryjną pracą przez bardzo długi czas eksploatacji.

 

 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium