Filtry
Cena
  • od
    do

Maszyny i Urządzenia

Pilarka taśmowa M12 BS-0 Milwaukee

Pilarka taśmowa M12 BS-0 Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 1 139,10 zł
szt.
zobacz więcej

Maszyny i Urządzenia

 

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju narzędzi i sprzętów, które znajdują swoje zastosowanie w profesjonalnych przedsiębiorstwach budowlanych i nie tylko. Oferowane maszyny pochodzą od renomowanych wytwórców, takich jak na przykład Scheppach oraz Milwaukee, co sprawia, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

 

Betoniarki i generatory prądu – szeroka oferta firmy

 

 

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim betoniarki. Znajdują one swoje zastosowanie podczas prowadzenia prac budowlanych. Prezentowane sprzęty charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, przez co sprostają oczekiwaniom każdej z osób. Maszyny są lekkie i posiadają wytrzymałe kółka, co sprawia, że można je w wygodny sposób transportować. Dodatkowo ich prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem sprzętu. Oferowane betoniarki są dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach, dzięki czemu każda z osób może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla siebie.

 

 

Oprócz tego propozycja firmy to również generatory prądu. Urządzenia tego typu są wykorzystywane między innymi na placach budowy w celu wytworzenia odpowiedniej ilości prądu koniecznego do zasilania różnego rodzaju maszyn. Sprzęty pracują dzięki zastosowaniu silnika benzynowego i posiadają szereg gniazd umożliwiających podłączenie przewodów oraz przedłużaczy. To, czym charakteryzują się oferowane przez nas generatory prądotwórcze to przede wszystkim stosunkowo cicha praca, która nie jest przyczyną jakiegokolwiek dyskomfortu dla osób w pobliżu. Dysponujemy zarówno urządzeniami niewielkimi, o mocy 720 W, jak również maszynami znacznie bardziej wydajnymi, odznaczającymi się mocą dochodzącą aż do 3.000 W. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego z Klientów.

 

 

Maszyny do drewna

 

 

W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się sprzęty do drewna. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o łuparkach. Znajdą one swoje zastosowanie nie tylko na prywatnych posesjach, ale również w profesjonalnych zakładach zajmujących się wycinką drzew. Oferowane maszyny zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów. Dzięki temu mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W zależności od wybranego wariantu, maszyna poradzi sobie z drewnem o średnicy dochodzącej nawet do 250 mm. Maszyna odznacza się niemal bezobsługową pracą. Dzięki temu każda osoba będzie zadowolona z eksploatacji sprzętu. Wydajny silnik poradzi sobie z pracą w każdych warunkach.

 

 

Oprócz tego propozycja naszej firmy to także grubościówko-heblarka. Maszyna ta jest stosowana przede wszystkim w zakładach stolarskich. Charakteryzuje się bardzo intuicyjną obsługą, a zastosowane systemy bezpieczeństwa chronią pracownika przed wypadkiem przy pracy. Niewielkie rozmiary stołu roboczego powodują, że sprzęt znajdzie swoje miejsce w każdym zakładzie. Oferta firmy to także pilarka tarczowa, która umożliwia docinanie elementów drewnianych. Niewielka waga oraz prosta obsługa powodują, że sprzęt może być stosowany w każdych warunkach.

 

 

Profesjonalny sprzęt budowlany

 

 

Oferta naszej firmy to także osuszacz budowlany. Jest on wykorzystywany w celu przyspieszenia procesu schnięcia ścian i sufitów po malowaniu. W zależności od wybranego wariantu urządzenia, osuszacz usuwa aż do 65 litrów wody na dzień. Jego wysoka wydajność pracy umożliwia stosowanie w pomieszczeniach o wielkości do 100 metrów kwadratowych. Osuszacz pracuje cicho, a dodatkowo odznacza się dużą cyrkulacją powietrza. Przy pracy ciągłej charakteryzuje się energooszczędnością, co znacząco minimalizuje wydatki przeznaczane na energię elektryczną.

 

 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

 

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sprzętów dostępnych w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja sklepu powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium