Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju narzędzi, które znajdą swoje zastosowanie w każdym warsztacie. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi nitownice, urządzenia tnące oraz akcesoria pneumatyczne. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszego sklepu cieszą się zszywacze. Posiadamy sprzęty, które są dostępne w wielu wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Dostarczane zszywacze pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, dzięki czemu odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz wysoką funkcjonalnością.

Zszywacze akumulatorowe

Zszywacze przemysłowe - do czego służą?

Oferowane przez nas zszywacze są wykorzystywane przede wszystkim w branży stolarskiej i tapicerskiej. Urządzenia są przeznaczone do wbijania zszywek lub gwoździ w różnego rodzaju materiały umożliwiając tym samym łączenie poszczególnych elementów. Obsługa zszywaczy jest niezwykle prosta, co powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem sprzętów.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim zszywacze akumulatorowe. Są to bardzo funkcjonalne urządzenia, ponieważ umożliwiają prowadzenie prac nawet w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do źródła zasilania. W przypadku tego typu akcesoriów konieczne jest naładowanie akumulatora, co w zależności od wybranego modelu zajmuje to od 3 do 5 godzin. Po zakończeniu ładowania możliwe jest prowadzenie prac niemalże w dowolnym miejscu, także poza warsztatem. Zszywacze akumulatorowe są więc propozycją idealną dla osób, które są zmuszone prowadzić realizacje na wyjazdach. Nie trzeba wówczas się martwić o zasilanie.

Oprócz tego oferujemy również zszywacze elektryczne. Są one znakomite do prowadzenia prac w warsztatach oraz w zakładach produkcyjnych. Odznaczają się bardzo wydajną pracą oraz prostą obsługą. Akcesoria tego typu pochodzą od renomowanego producenta Novus, który działa już od 1945 roku. Marka od samego początku stawia na jakość swoich wyrobów, przez co oferowane akcesoria są powszechnie stosowane nie tylko w Europie, ale właściwie na całym świecie.

W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona także o zszywacze pneumatyczne. Są to urządzenia stworzone do zadań specjalnych. Ich wysoka wydajność pracy powoduje, że znajdą swoje zastosowanie w zakładach produkcyjnych wymagających sprawdzonych rozwiązań technologicznych. W zależności od wybranego modelu, zszywacze pneumatyczne mogą pracować pod ciśnieniem roboczym wynoszącym od 4 do nawet 7 bar. Każda z osób może więc wybrać najodpowiedniejsze urządzenie dla swoich potrzeb. Oferowane przez nas zszywacze pneumatyczne odznaczają się prostym użyciem oraz możliwością obsługi nie tylko zszywek wąskich, ale również sztyftów.

W swojej ofercie posiadamy również zszywacze ręczne. Akcesoria tego typu są idealne zwłaszcza dla osób, które chcą tylko sporadycznie przeprowadzić realizację zszywania. Oferowane przez nas produkty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Ładowanie magazynka z zszywkami odbywa się w bardzo łatwy i szybki sposób. Dodatkowo odpowiednio wyprofilowana rączka zapewnia wysoki komfort pracy nawet przez kilka godzin w ciągu dnia. Każda z osób będzie więc usatysfakcjonowana z użytkowania zszywacza ręcznego.

Jak wybrać najodpowiedniejsze akcesorium dla siebie?

Aby móc wybrać najodpowiedniejszy sprzęt dla swoich potrzeb, konieczne jest zapoznanie się z jego szczegółowymi parametrami technicznymi. Podstawową rzeczą jest podjęcie decyzji na temat zasady działania. Jak zostało to już wspomniane, wyróżniamy zszywacze ręczne, akumulatorowe, elektryczne i pneumatyczne. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, dlatego ważne jest, aby zdecydować się na odpowiedni sprzęt dostosowany do naszych potrzeb.

Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na zastosowane funkcje i technologie. Wybrane akcesoria posiadają bowiem dwustopniową regulację siły wbijania oraz blokadę rękojeści, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia. Z innych parametrów, warto sprawdzić wagę urządzenia. Akcesoria zbyt ciężkie mogą być niewygodne dla codziennej obsługi. Z tego właśnie względu warto zdecydować się na produkty lekkie. Ostatnią rzeczą jest weryfikacja, jaki typ zszywek może obsługiwać konkretne narzędzie (przede wszystkim ich długość). Dzięki temu będziemy mieć pewność, że akcesorium sprosta naszym oczekiwaniom.

Sprawdź, co oferujemy

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszej firmy, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja sklepu powoduje, że jesteśmy w stania sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Na co dzień korzystamy ze sprzętów dostarczanych przez znanych i renomowanych wytwórców, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania narzędzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium