Menu
Filtry
Cena
  • od
    do

Oszczędność miejsca w magazynie lub garażu. Uniwersalność zastosowań. Wysoka jakość i wydajność. Z tych – oraz z bardzo wielu innych powodów – warto kupić akumulatorowe urządzenia wielofunkcyjne Milwaukee, które mamy w ofercie!  

Urządzenia Wielofunkcyjne

W tej kolekcji znajdziesz najbardziej rozpoznawalne narzędzia od firmy Milwaukee, które cenią sobie zarówno nasi stali, jak i nowi Klienci. Propozycje te spełnią Twoje oczekiwania dotyczące jakości, szybkości pracy oraz komfortu użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami. 

Oferta narzędzi wielofunkcyjnych Milwaukee 

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w różnego rodzaju wyposażenie do firmy lub warsztatu. Do wyboru są m.in. akumulatorowe urządzenia wielofunkcyjne Milwaukee: 

  • przeznaczone do cięcia i zdzierania – w tym M12 C12MT-402B, M12 C12MT-202B, M12 C12MT-0 czy M18 BMT-0X i inne;  
  • do cięcia i szlifowania – M12 FMT-0, M12 FMT-422X 
  • oraz innych prac. 

Wszystkie urządzenia wielofunkcyjne z tej kolekcji są przeznaczone do użytku ręcznego. Wszystkie mają także zasilanie akumulatorowe oraz obudowę odporną na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowanie.  

Narzędzia Milwaukee – wykonalność, której potrzebujesz  

Narzędzia wielofunkcyjne Milwaukee zostały wyposażone w specjalne rozwiązania, które zwiększają komfort pracy oraz bezpieczeństwo. Mają m.in. autorskie, zastrzeżone zabezpieczenie przed przeciążeniem REDLINK™ lub kilkustopniową regulację prędkości pracy, opcję beznarzędziowej wymiany elementów lub ogranicznik głębokości.  

Do wielu urządzeń wielofunkcyjnych akumulatorowych dołączony jest też specjalny zestaw do odsysania pyłu, wbudowane diody LED do oświetlania powierzchni roboczej oraz elastyczny system bateryjny. Niektóre urządzenia wielofunkcyjne akumulatorowe Milwaukee zostały także wyposażone w specjalny wskaźnik wyświetlacza, który pokazuje stan naładowania akumulatora, oraz w możliwość indywidualnego monitorowania ogniw.  

Zasilanie akumulatorowe – wygoda w każdym miejscu  

Wszystkie urządzenia wielofunkcyjne akumulatorowe Milwaukee, które znajdziesz w tej kolekcji, są zasilane akumulatorowo. Oznacza to, że nie wymagają podłączenia do głównej sieci ani do żadnych agregatów. Daje to ogromne możliwości i swobodę podczas użytkowania. Można ich używać podczas przerw w dostawie prądu, a także we wszystkich sytuacjach, w których korzystanie z prądu byłoby niemożliwe. Czy to ze względu na bezpieczeństwo (np. ryzyko przeciążenia sieci), czy dostęp do gniazdek.

Dzięki narzędziom zasilanym akumulatorem Milwaukee nie trzeba martwić się o to, czy kabel będzie wystarczająco długi, o zabieranie przedłużacza, czy o to, że na budowie w ogóle nie będzie dostępu do prądu. Co więcej, brak kabla zasilającego, zwiększa też wygodę podczas manewrowania urządzeniem. Można ustawiać je pod każdym kątem, nie martwiąc się o to, że kabel będzie przeszkadzać lub uniemożliwiać jakieś ustawienie. Ma to ogromne znaczenie szczególnie podczas pracy w ciasnych miejscach lub na problematycznym materiale. 

Przekonaj się, że to rozwiązanie jest dobre także dla Ciebie lub Twojej firmy! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium