Menu
Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

W naszym sklepie internetowym możesz kupić różnego rodzaju osprzęt renomowanej amerykańskiej firmy Milwaukee, w tym szlifierki oscylacyjne akumulatorowe. Zebraliśmy je w tej kolekcji, poniżej. Urządzenia te są dobrym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które hobbistycznie zajmują się majsterkowaniem. Wszystko ze względu na uniwersalność zastosowania, wysoką wydajność oraz łatwość obsługi, a także kompaktową budowę, niewielką wagę i optymalne parametry pracy! 

Szlifierki akumulatorowe oscylacyjne

Citytools.pl – modele szlifierek oscylacyjnych 

Wybraliśmy do naszej oferty takie modele szlifierek oscylacyjnych akumulatorowych Milwaukee, które są najbardziej cenione przez użytkowników. Są to m.in. model M18 BQSS-0, który został wyposażony w uniwersalną stopę szlifierską z rzepem oraz modele M12 FDSS-0B i M12 FDSS-422X, w których zastosowano pięciokątną tarczę. Takie rozwiązanie sprawia, że można bez problemu dostać się podczas pracy do trudnodostępnych miejsc, zwłaszcza narożników. Wszystkie szlifierki oscylacyjne akumulatorowe Milwaukee, które oferujemy, mają także: 

  • wygodne zasilanie bezprzewodowe – na akumulator Li-ion; 
  • wysokowydajny silnik – pozwala on na osiągnięcie prędkości od 11 000 do 13 000 skoków na minutę; 
  • wysokojakościową, kompaktową obudowę – nie tylko sprawia ona, że szlifierki akumulatorowe oscylacyjne Milwaukee zajmują mało miejsca. Bierze też udział w procesie tłumienia drgań podczas pracy. 

Charakterystyka szlifierek oscylacyjnych 

Urządzenia te, ze względu na charakterystyczną budowę, zastosowane części oraz technologię pracy, pozwalają na wykorzystanie ich do innych prac niż modele kątowe czy taśmowe. Urządzenia te są wyposażone w specjalną płaską podstawę, na której zamocowane jest narzędzie szlifujące. Porusza się ono w ruchu oscylacyjnym, w przód i w tył bądź po okręgu. Dzięki ruchowi oscylacyjnemu i płaskiej powierzchni narzędzia, szlifierki akumulatorowe pozwalają na precyzyjne szlifowanie i wykańczanie różnych powierzchni. 

Akumulatorowe szlifierki oscylacyjne Milwaukee pozwalają na dokładne i precyzyjne szlifowanie różnych materiałów: 

  • drewna – są idealne do szlifowania drewna, zarówno na grubo, jak i na gładko. Mogą być używane do wykańczania mebli, drzwi, podłóg i innych elementów; 
  • farby – mogą posłużyć do usuwania farby lub lakieru z powierzchni ścian, sufitów lub innych powierzchni malarskich; 
  • metalu i tworzyw sztucznych – można używać ich do szlifowania metalu i tworzyw sztucznych, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. 

Nowoczesne szlifierki oscylacyjne – dla nowoczesnych użytkowników 

Każdy z modeli, który zamieściliśmy w tej kolekcji, ma nowoczesne funkcje, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania oraz komfort podczas pracy. Te dwa aspekty są bowiem kluczowe dla firmy Milwaukee.  

Na przykład model akumulatorowy M18 BQSS-0 MILWAUKEE został wyposażony w koło do zmiany prędkości pracy, stosownie do obrabianego materiału, a także w gumowania i teksturowaną rękojeść, dla lepszej ergonomii. Do szlifierek M12 FDSS-0B i M12 FDSS-422X dołączona jest zaś gąbka podkładowa, która ma wspierać w pracy na profilach i konturach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium