Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Aby zapewnić czystość przestrzeni roboczej, niezbędne jest profesjonalne odkurzacze akumulatorowe, które zapewniają doskonałą wydajność oraz łatwość obsługi. Znajdą je Państwo w naszym bogatym asortymencie, w którym proponujemy szeroki wybór urządzeń przemysłowych od producenta Milwaukee, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której z łatwością wybiorą Państwo poszukiwany model.

Odkurzacze

Odkurzacze akumulatorowe Milwaukee

Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie się Państwo specjalizują, proponowane przez nas przemysłowe urządzenia akumulatorowe od Milwaukee z łatwością usuną wszelkiego rodzaju odpadki zarówno w postaci zwykłych zanieczyszczeń, jak i tych z drewna, metalu, a nawet gruzu. Dzięki temu mogą Państwo łatwo i szybko zadbać o porządek w swoim warsztacie, co z pewnością doceni każdy fachowiec.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo zarówno mniejsze odkurzacze subkompaktowe czy ręczne, jak i zdecydowanie większe modele plecakowe czy z serii PACKOUT. Niezależnie od wyboru, każdy z nich został wyposażony w wysoce wydajne filtry HEPA pochłaniające do 99,97% cząstek zawieszonych w powietrzu o średnicy do 0,3 mikrona.

Mniejsze akumulatorowe modele ręczne oraz subkompaktowe posiadają również innowacyjny system bateryjny gwarantujący współpracę ze wszystkimi akumulatorami Milwaukee M18. Zostały również wyposażone w wielofunkcyjne akcesoria umożliwiające sprawne i łatwe czyszczenie zarówno niewielkich, trudnodostępnych miejsc, jak i dużych powierzchni przemysłowych. Dzięki kompaktowej budowie oraz wygodnym uchwytom zapewniają maksimum wygody, natomiast przezroczysta obudowa umożliwia użytkownikowi kontrolowanie gromadzących się wewnątrz zbiornika zanieczyszczeń.

Model kompaktowy M18 FUEL to natomiast urządzenie wyposażone w bezszczotkowy silnik POWERSTATE z podwójną, cyklonową separacją zanieczyszczeń oraz elastyczny wąż o długości do 1,2 m, który zapewnia możliwość pracy w większym zasięgu. W zestawie tego odkurzacza przemysłowego znajdują się również wymienne końcówki, które montowane są na specjalnym uchwycie urządzenia.

Odkurzacze akumulatorowe Milwaukee M18 FUEL w wersji plecakowej to natomiast sprzęt stworzony z myślą o bardziej wymagających zanieczyszczeniach. Dzięki zasadzie działania na bazie cyklonu zapewnia większą trwałość filtra, wydajność i pracę bez worka, jednocześnie pozwalając odsysać pyły klasy L o dopuszczalnej wartości na stanowisku pracy (MAK) > 1 mg/m³. A wszystko to z niskim współczynnikiem hałasu o wartości 76 db.

Dla najbardziej wymagających przestrzeni polecamy natomiast akumulatorowe odkurzacze przemysłowe z serii PACKOUT, które pozwalają odsysać wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia w postaci elementów drewnianych, metalowych, a nawet gruzu. Dzięki niezwykle wydajnemu akumulatorowi, urządzenia Milwaukee umożliwiają bezprzewodową pracę w każdej przestrzeni zarówno na sucho, jak i na mokro.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium