Filtry
Cena
  • od
    do

Majsterkowanie, rękodzieło, budownictwo, remonty, warsztaty – w wielu różnorodnych miejscach oraz podczas wielu czynności ogromną popularnością cieszą się elektronarzędzia z akumulatorami np. wiertarki i mnóstwo innych. Sprzęty bezprzewodowe bez wątpienia są znacznie bardziej kompaktowe i wygodne do użytkowania. Niemniej jednak, aby móc w pełni z nich korzystać należy wyposażyć się w dobrej jakości ładowarki do elektronarzędzi. W City Tools przygotowaliśmy dla Ciebie wiele modeli, które pomogą Ci w szybkim naładowaniu rozmaitych sprzętów, znajdziesz u nas wysokiej jakości produkty od takiej marki jak Milwaukee.

Ładowarki do elektronarzędzi

Ładowarka C12C Milwaukee

Ładowarka C12C Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 409,58 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka M12-18C Milwaukee

Ładowarka M12-18C Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 503,67 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka M12-18FC Milwaukee

Ładowarka M12-18FC Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 596,67 zł
szt.
zobacz więcej
Ładowarka MXF C Milwaukee

Ładowarka MXF C Milwaukee

Producent: Milwaukee
Cena: 1 637,25 zł
szt.
zobacz więcej

Akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi

To niezbędne urządzenia, które umożliwiają działanie innych sprzętów. Za pomocą oferowanych przez nas ładowarek do elektronarzędzi naładujesz poziom zużytej baterii, a także zapasowy akumulator. Oczywiście podczas doboru należy zwrócić uwagę na paramenty, tak aby dopasować urządzenie do posiadanego narzędzia np. wiertarki, wkrętarki czy też wielu innych.

Akumulatory i ładowarki do elektronarzędzi przydadzą się podczas przeprowadzania różnorodnych prac zarówno wykończeniowych, remontowo-budowlanych, jak i rękodzielniczych. Bez tego typu urządzeń nie obejdą się zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze, którzy używają bezprzewodowych sprzętów takich jak m.in. wiertarki.

Jak dobrać ładowarkę do elektronarzędzia?

Akumulatory czy też ładowarki do wiertarek bądź innych sprzętów muszą być dopasowane do rodzaju i modelu danego urządzenia. Najłatwiej będzie Ci w przypadku, gdy wciąż masz stary sprzęt, wtedy wystarczy, że sprawdzisz oznaczenie — jeśli nie jest zamazane bądź ściągnięte, to najczęściej znajduje się na froncie lub na nalepce znamionowej.

W przypadku braku starej ładowarki czy też akumulatora do danego elektronarzędzia wystarczy, że zidentyfikujesz model np. wiertarki. Oczywiście w przypadku wątpliwości nasi doświadczeni specjaliści z przyjemnością Ci pomogę w dopasowaniu odpowiedniego rodzaju. Pamiętaj również, aby stawiać na dobrej jakości sprzęty, takie jak te dostępne w naszym sklepie, ponieważ posłużą Ci one przez znacznie dłuży czas i pozwolą na odpowiednie naładowanie danego narzędzia.

Ładowarki do elektronarzędzi z City Tools

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych modeli. Możemy Ci zaproponować warianty, które umożliwiają podłączenie czterech akumulatorów, praktyczne ładowarki do wiertarek i wiele więcej. Z nami w pełni naładujesz swoje elektronarzędzia! Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą, którą przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym City Tools!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium