Filtry
Cena
  • od
    do

W naszej ofercie znajdują się elektronarzędzia o szerokim zastosowaniu, które stosowane są w warsztatach samochodowych, przy pracach remontowych oraz do amatorskiego majsterkowania. Klucze udarowe Milwaukee M18 dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego wyposażono w trzy innowacyjne rozwiązania od producenta - POWERSTATE™, REDLITHIUM™ oraz REDLINK PLUS™, które zapewniają wysoką moc i żywotność oraz trwałość. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowane materiały, co gwarantuje wysoką wytrzymałość urządzenia oraz odporność na różnorodne czynniki zewnętrzne. Natomiast kompaktowe rozmiary elektronarzędzi sprawiają, że z powodzeniem są one stosowane do pracy w nawet ograniczonej przestrzeni.

Klucze udarowe M18

Klucz udarowy Milwaukee M18

Dysponujemy różnorodnymi modelami tego typu narzędzi. Klucz udarowy Milwaukee M18 z uwagi na kompaktowe rozmiary doskonale sprawdza się do pracy w nawet ograniczonej, trudnodostępnej, wąskiej i ciasnej przestrzeni, a diody LED zapewniają wysokiej jakości strumień świetlny poprawiający widoczność przestrzeni roboczej. Dzięki temu z powodzeniem stosowane są np. do dokręcania lub odkręcania śrub w komorze silnika. Uchwyt narzędzia jest kompatybilny z uniwersalnymi nasadkami, a czterostopniowy system DRIVE CONTROL umożliwia przełączanie między czterema różnymi trybami, co znacznie zwiększa wszechstronność zastosowań urządzenia.

Milwaukee M18 - profesjonalne klucze udarowe

Akumulator REDLITHIUM™, w który wyposażono elektronarzędzia od producenta odpowiada za dłuższy czas pracy urządzenia na jednym naładowaniu, stałość mocy oraz z uwagi na zastosowanie wzmocnionej konstrukcji obudowy dba także o zwiększoną trwałość. Wysoką żywotność urządzenia zapewnia z kolei inne rozwiązanie - REDLINK™, elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem zarówno w samej maszynie, jak i w akumulatorze. Wszystko to sprawia, że klucze udarowe Milwaukee M18 swoje zastosowanie znalazły w sektorze transportu i motoryzacji, w przemyśle budowlanym oraz w wielu innych branżach i działach gospodarki, gdzie używane są do dokręcania i odkręcania elementów śrubowych.

M18 - klucze udarowe Milwaukee

Klucze udarowe Milwaukee M18 wyróżniają się na tle innych elektronarzędzi wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Ponadto starannie zaprojektowane, indywidualne monitorowanie ogniw zapewnia optymalny czas pracy, a jednocześnie gwarantuje długotrwałą żywotność baterii. W urządzeniach znajdziemy także takie elementy, jak silnik bezszczotkowy POWERSTATE™, który odpowiada za zwiększoną wydajność i żywotność oraz maksymalną moc urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium