Menu
Filtry
Cena
  • od
    do

Posiadamy szeroką ofertę elektronarzędzi, wśród których znajduje się bardzo funkcjonalny sprzęt - klucze udarowe akumulatorowe. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się duża gama modeli wartych uwagi, których nie może zabraknąć w wyposażeniu Twojego warsztatu. Nowoczesny sprzęt na akumulator pozwala znacznie zmniejszyć ilość czasu przeznaczaną na wykonywanie różnego rodzaju zadań - wystarczy jedynie kilka chwil, by odkręcić lub dokręcić śruby i nakrętki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym.

Klucze udarowe akumulatorowe

Klucze udarowe akumulatorowe

Profesjonalne elektronarzędzia na akumulator służą przede wszystkim do szybkiego odkręcania różnego rodzaju elementów śrubowych. Każde urządzenie akumulatorowe wyposażono w specjalnie zaprojektowany mechanizm udarowy. Dzięki temu stosowane są one także do odkręcania nawet zabezpieczonych śrub i nakrętek. Z uwagi na zastosowanie silnika elektrycznego elektronarzędzia na baterie usprawniają pracę i przyspieszają jej tempo. Przykładowo, w warsztacie samochodowym wymiana kół w aucie zajmie krótką chwilę, a cały proces przeprowadzony będzie gładko i przyjemnie.

Klucze udarowe na baterie

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości klucze udarowe na baterie od renomowanych w branży producentów. W rezultacie są one bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w nawet trudnych warunkach. Z uwagi na zastosowanie akumulatora pozwalają odkręcić śruby czy zakręcić nakrętki bez korzystania z sieci elektrycznej lub sprężonego powietrza - elektronarzędzia na baterie korzystają z energii zgromadzonej w akumulatorze.

Klucze udarowe na akumulator

Klucze udarowe na akumulator mogą być bardzo przydatne zarówno w celach domowych, jak i profesjonalnych i półprofesjonalnych. Akumulatorowe elektronarzędzia swoje zastosowanie znalazły m.in. w warsztatach samochodowych i zakładach wulkanizacyjnych. Sprawdzają się także w przypadku półprofesjonalnych garażów zapalonych mechaników. Niemniej jednak bywają również szczególnie przydatne podczas domowego majsterkowania – nie może ich zabraknąć w żadnej skrzynce na narzędzia.

Szeroki wybór elektronarzędzi

Oferowane przez nas akumulatorowe klucze udarowe (na baterie) dzięki swojemu charakterystycznemu zasilaniu nie wymagają podłączenia do gniazdka elektrycznego. Podczas wyboru akumulatorowego urządzenia oprócz mocy warto zwrócić uwagę na prędkość obrotową osiąganą przez klucze udarowe na baterie, która określa, jak szybko śruba może być wkręcana i wykręcana oraz maksymalny moment obrotowy podawany w niutonometrach – im wyższy poziom, tym przykręcanie śruby jest skuteczniejsze. Zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium