Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Oferowane przez nas narzędzia elektroniczne z uwagi na swoje doskonałe parametry i właściwości swoje zastosowanie znalazły w wielu branżach. Są one bardzo wytrzymałe, a jednocześnie precyzyjne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu z powodzeniem stosowane są w pracach, w których konieczne jest precyzyjne i staranne dokręcanie śrub oraz nakrętek z określoną siłą. Cyfrowe klucze dynamometryczne dostępne w naszym asortymencie to wysokiej jakości narzędzia elektroniczne, które dostępne są w szerokiej gamie modeli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klucze dynamometryczne akumulatorowe

Klucze dynamometryczne elektroniczne

Cyfrowe narzędzia zostały specjalnie zaprojektowane i skonstruowane, dzięki czemu proces dokręcania odbywa się z nienaganną precyzją i szybkością. Zapewniają do 50% szybszą pracę montażową niż w przypadku pracy z narzędziem ręcznym. Nie wymagają również zastosowania siły. Są bardzo wytrzymałe i nadają się do pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach. Ponadto klucze dynamometryczne elektroniczne stanowią doskonałe połączenie trzech innowacyjnych technologii MILWAUKEE®:

  • bezszczotkowego silnika POWERSTATE™,
  • akumulatora REDLITHIUM™,
  • inteligentnego systemu REDLINK PLUS™.

Dzięki temu oferowane przez nas cyfrowe klucze dynamometryczne zapewniają wyjątkową moc oraz długi czas pracy, a także wytrzymałość. Narzędzia współpracują również z funkcją ONE-KEY™, dzięki czemu zapewniają szybki oraz wydajny moment obrotowy.

Cyfrowe klucze dynamometryczne

Nowoczesne narzędzia cyfrowe posiadają cztery tryby powiadomień - dźwięk, LED, LCD i wibracje, które sygnalizują wartości momentu obrotowego, mianowicie: uzyskiwanie, osiągnięcie oraz przekroczenie. Dzięki temu użytkownik wie, kiedy należy przestać dokręcać, ponieważ śruba została już solidnie zamocowana. Ma to szczególne znaczenie np. w branży motoryzacyjnej, w przypadku której od przykręconej śruby zależy prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Dostępne w naszej ofercie klucze dynamometryczne elektroniczne wyposażono również w nastawne ograniczenie momentu obrotowego, które kontroluje silnik narzędzia i parametry maksymalnego momentu obrotowego, co z kolei ochrania narzędzie przed przeciążaniem.

Klucze dynamometryczne

Proponowane przez nas cyfrowe klucze dynamometryczne to sprawdzone narzędzia od renomowanej w branży marki. Mają aż sześć zaprogramowanych języków oraz cztery tryby pomiarów:

  • ft-Ib,
  • in-Ib,
  • Nm,
  • Kg-cm.

Elastyczny system bateryjny współpracuje ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M12™. Wykorzystywany jest w warsztatach samochodowych, serwisach wulkanizacyjnych oraz w innych miejscach, w których konieczne jest zachowanie wysokiej precyzji podczas dokręcania śrub. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium