Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

W naszej ofercie znajdują się różnorodne narzędzia pomiarowe, takie jak kamery inspekcyjne. Są to wszechstronne urządzenia przeznaczone do zastosowań profesjonalnych oraz prywatnych. Dzięki nim praca z układami kanalizacyjnymi nie stanowi żadnego problemu. Nowoczesne modele endoskopów są bardzo uniwersalne i proste w użytku, a także o wiele bardziej precyzyjne niż jeszcze kilka lat temu. Dysponujemy szerokim wyborem modeli urządzeń oraz akcesoriów, takich jak moduły i monitory. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Kamery inspekcyjne budowlane

Kamery inspekcyjne

W pracy z układem kanalizacyjnym podstawowym elementem wyposażenia jest endoskop. Kamery inspekcyjne do rur są nieocenione w identyfikacji usterek. Dają one możliwość uchwycenia miejsc, do których dostęp jest znacząco utrudniony, np. rur. Z powodzeniem stosowane są również podczas zwykłych przeglądów technicznych. Ich największą zaletą jest możliwość rejestracji obrazu w czasie rzeczywistym. Ponadto do ich produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały. W rezultacie są one nie tylko bardzo wytrzymałe, ale i odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią i pyłem.

Endoskopy

Są to urządzenia, których parametry zmieniają się w miarę rozwoju technologicznego. Dziś specyfika tego sprzętu jest coraz bardziej bogata. Przykładowo, oferowane przez nas profesjonalne endoskopy posiadają w pełni zamknięte szpule, które zapewniają znacznie większą kontrolę nad zanieczyszczeniami. Obrotowa kamera inspekcyjna do rur pozwala także na powiększenie całego obrazu. Natomiast starannie zaprojektowane i rozmieszczone diody LED zapewniają doskonałe oświetlenie rury.

Kamery inspekcyjne do rur

Profesjonalne kamery inspekcyjne to nieodłączne wyposażenie wszystkich osób, które naprawiają kanalizację oraz specjalistów od hydrauliki czy osób zatrudnionych w budownictwie. Są one również stosowane przez osoby, które jedynie co jakiś czas dokonują napraw kanalizacji lub potrzebują takiego sprzętu do innych zastosowań - dzięki niemu możesz uzyskać dostęp wszędzie tam, gdzie nie sięgnie ludzkie oko.

Profesjonalne kamery inspekcyjne

W naszym asortymencie znajdują się profesjonalne endoskopy o długości wynoszącej od 36 m do 60 m. Popychacz, w który zostały wyposażone znacznie ułatwia dostęp na dłuższych odcinkach kanalizacyjnych. Oprócz samych endoskopów oferujemy wszystkim zainteresowanym także profesjonalne akcesoria. W naszym sklepie internetowym można zamówić m.in. moduł kamery inspekcyjnej czy monitor. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień w naszym sklepie online.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium