Filtry
Cena
  • od
    do

Niektóre urządzenia, dzięki rosnącej popularności, mimo że początkowo służyły głównie do użytku profesjonalnego, znajdują zastosowanie także podczas majsterkowania. Do tego typu sprzętów zalicza się m.in. gwoździarki akumulatorowe, które najczęściej można spotkać w branży stolarskiej. Niemniej jednak coraz częściej goszczą również w przydomowych pracowniach na równi z np. zszywaczami, które również znajdziesz w naszej ofercie. W City Tools przygotowaliśmy wiele sprzętów świetnej jakości, dostępne w ciekawych wariantach.

Gwoździarki akumulatorowe

Gwoździarki akumulatorowe – zastosowanie

Zszywacze i gwoździarki akumulatorowe niewątpliwie przydają się podczas produkcji oraz skręcania rozmaitych mebli i nie tylko. Drugie z wymienionych umożliwią swobodne wybijanie gwoździ i sztyftów. Na jednym naładowaniu można wybić nawet do 700 elementów w zależności od wybranego modelu. Często tego typu sprzęty wykorzystywane są za równi ze zszywaczami, które umożliwią zszycie materiału, zaś za pomocą gwoździarki akumulatorowej może trwale połączyć ze sobą np. dwa elementy danego mebla.

Tego typu sprzęty są głównie kierowane do profesjonalistów, niemniej jednak chętnie korzystają z nich również osoby pasującej się m.in. w renowacji starych mebli, czy też hobbistycznej stolarce. Tak naprawdę możesz je stosować wszędzie tam, gdzie musisz wbić gwoździe czy też sztyfty. Dodatkowo spory wybór dostępnych modeli umożliwi Ci dopasowanie idealnego urządzenia względem zaplanowanej pracy.

Na za zwrócić uwagę podczas zakupu gwoździarki akumulatorowej?

Bez względu na to, czy kupujesz wkrętarki, zszywacze, szlifierki czy też inne sprzęty, należy mieć na uwadze ich parametry. Nie inaczej jest z dostępnymi z tej kategorii urządzeniami. Wybierając gwoździarki akumulatorowe, warto zwrócić uwagę takie elementy jak:

  • moc urządzenia — większa wartość zagwarantuje możliwość pracy z twardszymi materiałami,
  • rodzaj zasobnika oraz jego pojemność,
  • baterię,
  • temperaturę pracy.

Oferowane przez nas modele Milwaukee są świetne w swojej klasie i zapewniają długie godziny pracy. Wytrzymała konstrukcja jest odporna na uszkodzenia, a odpowiednio wyprofilowany kształt zapewnia komfort podczas użytkowania.

Gwoździarki akumulatorowe z City Tools

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne narzędzia — gwoździarki akumulatorowe, to jedne z wielu sprzętów, które umieściliśmy na wirtualnych półkach City Tools. Możemy Ci zaproponować zszywacze, wkrętarki i wiele innych. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego. W przypadku pytań z przyjemnością odpowiemy i pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu danego urządzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium