Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Podczas różnorodnych prac, bez względu na to, czy będą one wykonywane przez profesjonalistów, czy też hobbistów, liczą się dobrej jakości sprzęty, które przyśpieszą cały proces. Podczas m.in. odkręcania i dokręcania śrub, niezwykle przydatne będą grzechotki udarowe akumulatorowe, dostępne w naszej ofercie. Dodatkowo tego typu narzędzie elektryczne jest kompaktowe, co sprawia, że można je używać nawet w trudno dostępnych miejscach. Urządzenie to jest niezwykle przydatne w różnorodnych warsztatach samochodowych, podczas budowy czy też remontu i nie tylko.

Grzechotki akumulatorowe

Grzechotki akumulatorowe – charakterystyka

Tego typu urządzenie elektryczne nazwane jest także akumulatorowym kluczem zapadkowym. Grzechotki udarowe są świetną alternatywą dla ręcznych kluczy o tym samym przeznaczeniu. Dostępne w tej kategorii sprzęty umożliwiają znacznie szybsze dokręcanie i odkręcania rozmaitych śrub oraz nakrętek bez użycia siły.

Co więcej, sprawdzą się w miejscach, w których użycie klasycznych narzędzie (np. operowanie rękojeścią) byłoby niemożliwe bądź znacząco utrudnione. Grzechotki elektryczne akumulatorowe mogą być również z powodzeniem wykorzystywane w przydomowych warsztatach, czy też podczas hobbistycznych napraw bądź renowacji np. pojazdów.

Jak wybrać najlepsze grzechotki elektryczne akumulatorowe?

Podczas zakupu warto kierować się własnymi potrzebami dotyczącymi użytkowania narzędzia. Istotnym parametrem jest moment obrotowy tego typu sprzętu udarowego oraz możliwość regulacji, które zapewniają odpowiedni komfort pracy oraz dopasowanie szybkości do danej pracy. Przydatna również jest dioda LED, która doświetla miejsce. Warto także zwrócić uwagę na profil głowicy, pojemność baterii, rozmiar trzpienia mocującego oraz systemy, które wzbogacają dane grzechotki akumulatorowe udarowe. Jeśli zależy Ci na elektrycznym sprzęcie, który umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach, to dobrym wyborem będą modele o płaskiej niskoprofilowej głowicy.

Grzechotki akumulatorowe z City Tools

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie różnorodne modele. Znajdziesz u nas grzechotki udarowe akumulatorowe, modele wysokoobrotowe i wiele innych od sprawdzonej marki Milwaukee. Oferujemy elektryczne sprzęty najwyższej jakości zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbistów, które posłużą przez długi czas. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej sklepu internetowego City Tools! Maszy pytania? Z chęcią pomożemy! Zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces zakupowy i doradzą najlepsze rozwiązania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium