Menu
Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Akumulatory do elektronarzędzi M14

Wydajne i bezpieczne zasilanie jest podstawą pracy w wielu branżach — bez niego niemożliwe jest korzystanie z wyspecjalizowanych narzędzi. Jeśli chcesz zapomnieć o ciągłym sprawdzaniu stanu baterii, długim czasie ładowania i skupić się na efektywnej, wielogodzinnej pracy, poznaj akumulatory M14 marki Milwaukee, które pasują do wszystkich elektronarzędzi z tej serii – w sklepie CityTools znajdziesz szeroki wybór wariantów w atrakcyjnej cenie.

Akumulatory Milwaukee – bezkonkurencyjna wydajność

Technologia litowo-jonowa, która została zastosowana w linii akumulatorów Milwaukee M14 cechuje się przede wszystkim bardzo długim czasem pracy oraz mocą — w porównaniu do poprzednich modeli tej marki może osiągnąć aż:

- dwa razy dłuższy czas zasilania,
- moc większą o 20%,
- dwa razy więcej ładowań.

Bateria pracuje dłużej i zachowuje pełną wydajność przez znacznie większą liczbę cykli pracy. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnych warsztatach i przedsiębiorstwach, które wymagają wielogodzinnego czasu pracy z elektronarzędziami, jak i w domowych pracowniach. W naszej ofercie znajdziesz akumulatory M14 o pojemności 1,5 lub 4 Ah – co pozwala dobrać ogniwa odpowiednio do posiadanego sprzętu i personalnych potrzeb.

Kontrola temperatury – gwarancja bezpiecznej pracy

Przegrzewające się baterie stwarzają ogromne niebezpieczeństwo na stanowisku pracy – zbyt wysoka temperatura może doprowadzić zarówno do ich odkształcenia i krytycznej awarii, jak i nawet pożaru. Akumulatory z linii M14 marki Milwaukee są doskonale zabezpieczone przed przegrzewaniem się nawet przy wielogodzinnej pracy i częstym ładowaniu. Nowoczesny system chłodzenia pozwala na bieżącą kontrolę temperatury i informuje użytkownika o wystąpieniu niebezpiecznego stanu. Precyzyjnie zaprojektowana i wykonana separacja ogniw minimalizuje ryzyko nagłego rozgrzania i groźnych wypadków.

Ochrona przed przeciążeniami — wydajność elektronarzędzi

Nagłe skoki i spadki napięcia podczas pracy mogą nie tylko zniweczyć efekt naszego wysiłku, lecz także doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia sprzętu. Jeżeli chcesz uniknąć zwarć i przeciążeń podczas pracy z elektronarzędziami, akumulatory Milwaukee M14 będą świetnym wyborem. Bateria jest wyposażona w specjalny system ochrony, który zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkownikowi urządzenia bezprzewodowego – sprawdzi się nawet w trudnych warunkach.

Akumulatory M14 – odpowiednie do pracy w trudnych warunkach

Elektronarzędzia nie zawsze mogą być wykorzystywane w idealnie suchej, sterylnej przestrzeni, dlatego dobra bateria powinna sprawdzać się w każdych warunkach. Dzięki innowacyjnym zabezpieczeniom i separacji ogniw akumulatory z linii M14 można wykorzystywać również na świeżym powietrzu – systemy są zabezpieczone przed przypadkowym dostaniem się wilgoci i pyłu do ich wnętrza. Obudowa została wzmocniona zintegrowaną, spawaną ramą, która chroni również przed uszkodzeniami mechanicznymi – na przykład w sytuacji przypadkowego upuszczenia lub uderzenia.

Prostota i kompatybilność — system Milwaukee M14

Produkty renomowanej marki Milwaukee zostały stworzone w taki sposób, aby dobór odpowiednich akumulatorów, narzędzi i ładowarek nie stwarzał żadnych problemów. Baterie M14 są w pełni kompatybilne ze wszystkimi elektronarzędziami z tej samej linii — sprawdzą się w połączeniu z wiertarkami, wkrętarkami i innymi sprzętami z tej serii. Jeśli chcesz zakupić kompletny i wydajny zestaw narzędzi wraz z systemem zasilania, koniecznie poznaj ofertę CityTools – u nas znajdziesz szeroki wybór produktów marki Milwaukee!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium