Filtry
Cena
  • od
    do

Zarówno w profesjonalnej branży budowlanej, jak i w domowych, hobbistycznych działaniach coraz chętniej wykorzystuje się narzędzia akumulatorowe. Wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowe, czy też klucze udarowe to jedynie kilka z wielu dostępnych na rynku, które cieszą się ogromną popularnością ze względu na ułatwienie i skrócenie czasu pracy, również w przypadku rękodzielników. Wielu fachowców doceniło fakt braku uzależnienia od zasilania z sieci. Niemniej jednak efektywność tych urządzeń w ogromnej mierze zależy od akumulatora. W naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej jakości akumulatory do elektronarzędzi dostępne w wielu wariantach.

Akumulatory do elektronarzędzi

Akumulatory do elektronarzędzi – rodzaje

Wyróżniamy 3 rodzaje akumulatorów do elektronarzędzi, przy czym najczęściej wykorzystuje się pierwszy rodzaj ze względu na świetne parametry. Niemniej jednak możemy wymienić wersje:

  • litowo-jonowe (Li-lon),
  • niklowo-kadmowe (NiCd),
  • niklowo-metalowo-wodorowe (Ni-MH).

W naszej ofercie znajdziesz głównie akumulatory do elektronarzędzi Li-lon. Ten rodzaj najczęściej stosowany jest w urządzeniach bezprzewodowych. W porównaniu z innymi modelami gwarantują doskonałą wydajności. Co więcej, nie mają efektu pamięci tak jak w przypadku NiCd, czyli nie muszą być całkowicie rozładowane, a później w całości naładowane, aby można je było spokojnie używać. Dodatkowo charakteryzują się nawet dwukrotnie większą pojemnością niż modele NiCd, co sprawia, że pracują znacznie dłużej bez konieczności ponownego ładowania. Litowo-jonowe akumulatory do elektronarzędzi mają niewielką wagę, co również jest niezwykle cenione przez wielu zarówno fachowców, jak i hobbistów, gdyż praca na tego typu urządzeniu jest znacznie wygodniejsza. Kolejną zaletą wartą wymienienie jest fakt, że akumulatory Milwaukee Li-lon wykazują bardzo dobrą odporność na pracę w cieple i zimnie.

Przygotowaliśmy również modele PBS Milwaukee Ni-MH, które mają świetną pojemność, są lekkie i bardziej ekologiczne niż NiCd, dodatkowo mają mniejszy efekt pamięci. Niemniej jednak należy pamiętać, że charakteryzują się krótszą żywotnością niż dwa wcześniejsze rodzaje.

Nowoczesne akumulatory do elektronarzędzi Milwaukee

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne warianty dedykowane danym sprzętom. Dostępne są u nas zarówno całe zestawy z ładowarkami, które będą pasować do m.in. wiertarko-wkrętarek, jak i bardzo uniwersalne warianty takie jak, chociażby funkcjonalny model RedLithium L4, który kompatybilny jest ze wszystkimi elektronarzędziami Milwaukee, w których można używać zwykłych baterii jednorazowych.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy akumulatory do elektronarzędzi PBS 3000, L4, M4, M12, M14, M18, M28 oraz MXF.

Akumulator Milwaukee dostępny w naszej wyposażony jest w system ochrony przed przeciążeniami, zarządzania temperaturą oraz zapewnia optymalne ładowanie i wyładowanie, które ma maksymalnie wydłużyć żywotność urządzenia. Co więcej, nowoczesne modele M12, oparte o rewolucyjną technologię wykazują nawet do 2 razy dłuższy czas pracy i o 20% większą siłę niż w przypadku wcześniejszych wariantów Milwaukee czy też innych opartych o baterie litowo-jonowe.

Jak wybrać akumulator do elektronarzędzi?

Jeśli wymieniasz baterię, to warto zakupić taką samą, oczywiście możesz również wybrać tę o większej pojemności. Wtedy zwróć uwagę na amperogodziny (Ah) - im większa wartość tym elektronarzędzie będzie dłużej działało na jednym ładowaniu. Oczywiście, jeśli nie jesteś pewnie, który model będzie najlepszy, to z przyjemnością pomożemy — skorzystaj z formularza dostępnego na stronie produktu, a my odpowiemy w możliwe najszybszym czasie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium