Filtry
Cena
  • od
    do

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju narzędzi oraz akcesoriów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym i firmach produkcyjnych. Oferowane sprzęty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, przez co charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi.

Elektronarzędzia bezprzewodowe

Akcesoria do elektronarzędzi - szeroka oferta firmy

Propozycja sklepu internetowego to przede wszystkim akumulatory do elektronarzędzi. Mogą one zasilać bardzo wiele sprzętów, jak na przykład wkrętarki czy dmuchawy. Oferowane akumulatory są dostępne w wielu wariantach i konfiguracjach, przez co każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Dostarczamy akumulatory w wariantach 2, 3, 4, 5 a nawet 6 Ah. Właśnie to powoduje, że akcesoria mogą zasilać różnego rodzaju sprzęty (także te o podwyższonym zapotrzebowaniu na energię).

Oprócz tego oferta naszego sklepu to również ładowarka Malwaukee. Umożliwia ona uzupełnienie energii w akumulatorach. Akcesorium jest w stanie naładować akumulator do pełnia w czasie ok. 60 minut. Specjalnie opracowany system diod informuje o aktualnym poziomie naładowania akumulatora.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy również klucze dynamometryczne. Akcesoria te zapewniają do 50% szybszą pracę montażową niż w przypadku stosowania narzędzi ręcznych. Produkt charakteryzuje się prostą i intuicyjną obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem sprzętu.

W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się dmuchawy akumulatorowe. Znajdują one swoje zastosowanie przede wszystkim podczas porządkowania posiadłości z zalegających liści lub traw. To, czym charakteryzują się oferowane przez nas dmuchawy to przede wszystkim niewielka waga oraz wysoka wydajność pracy. Powoduje to, że akcesoria sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Kompaktowa obudowa gwarantuje łatwość przechowywania, natomiast 3-stopniowa regulacja prędkości sprawia, że sprzęt poradzi sobie w każdych warunkach.

Sprzęty do warsztatu

Aby prace realizowane w warsztacie oraz zakładzie produkcyjnym mogły być realizowane w możliwie najbardziej bezpieczny oraz wydajny sposób, konieczne jest korzystanie z nowoczesnych narzędzi. Ich przykładem są grzechotki udarowe. Narzędzie jest idealne do wykonywania prac łączeniowych w mechanice pojazdowej oraz do prac wykonywanych przez konserwatorów i specjalistów od napraw. Narzędzie charakteryzuje się rozbudowaną funkcjonalnością. Zastosowana lampa LED oświetla miejsce pracy, natomiast specjalnie przystosowany akumulator gwarantuje wysoką wydajność oraz długi czas pracy na jednym ładowaniu. Specjalny system bateryjny współpracuje ze wszystkimi akumulatorami firmy Milwaukee. Oferowane grzechotki udarowe są dostępne w różnych wariantach i konfiguracjach, przez co każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Oferta sklepu internetowego to także gwoździarka. Sprzęt ten jest wykorzystywany w profesjonalnych zakładach produkcyjnych, między innymi na stolarniach oraz w tapicerniach. Akcesorium posiada dwa tryby pracy, a automatyczny wyłącznik zabezpiecza urządzeni przed pracą z pustym magazynkiem. Gwoździarka posiada specjalne zabezpieczenia i blokady, a miękka rączka gwarantuje wysoką wygodę i komfort pracy nawet przez kilka godzin w ciągu dnia. Oferowane gwoździarki są dostępne w różnych modelach, przez co sprostają oczekiwaniom każdego z Klientów.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla sowich potrzeb. Szeroka propozycja sklepu internetowego daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania. Oferta firmy to także klucze udarowe oraz lampy strefowa idealne do stosowania na placach budowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium